Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza sporttourer renk tavsiyesi

Karar verdikten sonra bir şeyler yazmak doğrumu bilmem ama bence beyaz.

Bende bir forum açtım 1.2 TSI ST mi yoksa 1.2 TDI ST mi şuan siz net olarak ne alacaksınız bilmem ama koyu renk araç bakımı ve kollaması zor sıcak ta özellikle zor oluyor ben beyaz yada gri düşünüyorum belki bordo beyaz aracı gerçekten gösteriyor ama siyahın kendi asaleti var hangi araçta olursa olsun yani kendini satan daha çok siyah renk araç değil çizilmesi durumlarınıda düşünün ayrıca gece görünürlük vesaire gibi şimdiden hayırlı olsun arkadaşım...

hayırlı olsun şimdiden açık renkler iyidir dedim bende ama dün bir kırmızı st gördüm hiç hoş durmuyordu belki benim gözüm beyaz, siyah ve gri görmeye çok alışmıştır.

beğenmediğiniz kırmızı mı bordo mu idi tam net gördünüzmü

benim gördüğüm dakota kırmızısıydı ama çok tozluydu belki omumda etkisi vardır çok garipsedim oysaki sitesinde ilk çıkanda dakota kısmızısı anasayfada vs.

Ben o kırmızıdan gördüm sarıkamışta çok hoş durmuştu bence ama tertemizdi belki oda gözümü almış olabilir..

Geri
Üst Alt