Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza lazım

bende arabamı satıyorum haberiniz olsun arkadaşlar :) sahibinden de ilanım onaylanınca konu açacağım.

1-2 ay sonra düşünürsen sahibindende yazılan fiyatların 1-2 aşağısına veririm hocam :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-boya-yok-degisen-yok-orjinal-2002-model-65421636/detay/

a
rkdaslarm,abilerm su adamı aradım sadece sol on camulukta boya var dedı fıyat olarak 16.250 dedı sızce nasıl acıl cevap beklıyorm bırde trıger-baskı balata degısmemıs hıc sızce bu bır sorun degl mı?

triger kmsi gelmemiş,ama yıldan dolayı değişmesi gerekirdi..hatta 2 defa değişmesi gerekirdi..kopmadıktan sonra sorun yok tabi..:) kmsi orjinalse, gerçekten kazasızsa, (ilanda boya yok yazıyor, aradığında sol çamurluk boyalı demiş??) bence alınabilir..

Trigerin yıldan dolayı değişmesi gerekiyor kardeşim, baskı balatanında kontrol edilmesi lazım, km orijinal ise tabi ki alınır, boyasız diye yazmış ama var demiş zaten birkaç parça boya hiç önemli değil tabi kazasızsa..

1.4 hp ibiza sportum vardi duz yolda 4 bin devirden sonra iyi kacan bir arac fakat yokus gordumu bayilir tork cok az ama keyifli bir arabadir

Geri
Üst Alt