Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza lazım

İbiza alacaksan eğer 1.9 TDI alman lazım.Senin derdinin dermanı onda Hem Hızlı Hem Yakıtta Cimri Full'ünü Temiz Bulabilirsende Sana Baya Gider Pişman Olmazsın Ha Leon Kullanıyosun İbizada Leon'un Konforunu Bulamazsın Mutlaka Fark Olacaktır.8v Olmasından Dolayı Yakıtta ve Performansta İstediğini Bulamıyosun.İbizalardan Pişman Olacağını Sanmıyorum Kardeşim.Ama Temizini Bulman Lazım.

1.9tdi ın vergısı benı asar hıc gerek yok saolun 1.4tdi olsun bizim olsun:)

hem basayım hem az yaksın olmuyo maalesef 1.4 16v 100 hp ibiza tüpte 170-180 e cıkıyorum 9-13 lt arası geziniyor

olsun benım ıbızalar cok hosuma gıdıyor sız ıbıza kullanıyosunuz bılırsnız 5 vıtes 3bın devırde arac kac km hızla gıdıyor

Acıkcası bütcenızın ne kadar ustune cıkabılırsınız bılemıyorum ama 1.4 tsı leonum 6. vites 3000 devir 140 km yapıyo bence sizin aradığınız bu :eek:key:

Bende geçen sene sattım 100lük signo ibizamı.. Gidiş güzel 3te 150 4 te 195 5te rahatta :D Şuan bi arkadaşım 1.4 sport 100lük satıyor üstelik lpg de var..Kafana yatarsa konuşabiliriz..

Geri
Üst Alt