Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza CUPRA

ben şu anda alacak olsam tercihimi polodan yana kullanırdım, onda panoramik cam tavan değil sunroof var, öyle 2.5cm açıldığı gibi kayarak daha fazla açılması da cabası. Satarken de VW olması nedeni ile daha fazla dikkat çekecek ve değerini Seatten daha fazla koruyacaktır. Fiyat farkı çok fazla değilse poloya bakmadan denemeden kararımı vermezdim.

ben şu anda alacak olsam tercihimi polodan yana kullanırdım, onda panoramik cam tavan değil sunroof var, öyle 2.5cm açıldığı gibi kayarak daha fazla açılması da cabası. Satarken de VW olması nedeni ile daha fazla dikkat çekecek ve değerini Seatten daha fazla koruyacaktır. Fiyat farkı çok fazla değilse poloya bakmadan denemeden kararımı vermezdim.

polo gti içinde görüşme yaptım.. şu an için sipariş almıyorlar.ocak ayında siparişleri alıcaklar...ayrıca donanım olarak cupraya göre çok geride..esp bile opsiyonel donanım..buna jant ve xenon farlar dahil..size katıldığım noktalarda var vw olması ve değerini satarken daha fazla koruması..

Poloya istenen fazla rakam farkını bankaya koysanız, zaten satarken oldukça karlı bile çıkarsınız :D

hmmmm durum böyleyse o zaman ibiza mantıklı tabiki.

kaç paraymış polo merak ettim... şu artan parayı faize koysan davası artık bende geçerli değil malesef hiç işim olmaz o kadar cazip yatırımlar varken hemde.

kaç paraymış polo merak ettim... şu artan parayı faize koysan davası artık bende geçerli değil malesef hiç işim olmaz o kadar cazip yatırımlar varken hemde.

43000 liraya gelicek en boş olanı..otoshow için TR ye gelen tek bitane polo gti vardı kırmızı..geçen hafta doğuş oto maslak ta satıldı.üzerinde extra olarak sadece rcd510 ve jant vardı...47500 e satıldı.

Geri
Üst Alt