Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza CUPRA

sen ne dıyon yaw ılk cupralardan bırını almıstık:)

ama ındırımı gerı alamazlar kafan rahat olsun ama ufak mıktar ınıp cıkabılır....

ve moral bozmak gıbı olmasın ama zafaya 8-9 haftada gelır demıslerdı 4 aya cıkmıstı

Hatta ilk Maslak shelle girmiştik ordaki scirocco cu wardı arabanın içine düşmüştü :D

sen ne dıyon yaw ılk cupralardan bırını almıstık:)

ama ındırımı gerı alamazlar kafan rahat olsun ama ufak mıktar ınıp cıkabılır....

ve moral bozmak gıbı olmasın ama zafaya 8-9 haftada gelır demıslerdı 4 aya cıkmıstı

valla ağlıcam az sonra ya...inşallah bekletmezler o kadar...

yolda olan bi araç var aralıkta gelicek beyaz ama sunroofsuz....siparişini c.tesi sunrooflu olarak vericem..Şubat sonu gibi gelir dedi doğuş ama martın sonunu göze alalım o zamn

Siz fazla sabırsızlanmayın hiç araç alıomus gibi sipariş vermiş gibi bir ruh haline bürünmeyin cunki ben o 4 ay zarfında unutmustum artık arabayı beklemekten. Heycanım bile körelmişti....

Siz fazla sabırsızlanmayın hiç araç alıomus gibi sipariş vermiş gibi bir ruh haline bürünmeyin cunki ben o 4 ay zarfında unutmustum artık arabayı beklemekten. Heycanım bile körelmişti....

bu arada c.tesi test sürüşüne çıkıcam cupra ile...daha önce otomotik vites araba kullandım ama bu farklı bi araç.....direksiyon arkasından da değiştirebiliyosun ayrıca...kullanırken nelere dikkat etmeliyimm..yardımcı olursan sevinirim...

valla ağlıcam az sonra ya...inşallah bekletmezler o kadar...

siz adamlarla konusun arkasım aldı bole bı olay oldu benımde basıma bole bırsey gelırmı dıye...

bu arada yılbası nedenıyle cogu markalarda sıparıslerde gecıkme olacakmıs...

hep kotu haber verdım ama aracı teslım alırken bunların hepsını untursunuz

bu arada c.tesi test sürüşüne çıkıcam cupra ile...daha önce otomotik vites araba kullandım ama bu farklı bi araç.....direksiyon arkasından da değiştirebiliyosun ayrıca...kullanırken nelere dikkat etmeliyimm..yardımcı olursan sevinirim...

tak vıtesı S ye bak bakalım arac nasıl verdıgın paranın hakkını verıyor gerek performansı gerek ekonomısı gerekte 10 numara gorunusuyle............

Hiç biseye dikkat etme zaten arabaya binince kabinden gelen takırtı tukurtuları duyunca şasırıcaksın şahin gibi sesler duycaksın o yuzden yarılmana bak ;)

şahsi fikrimdir, bir daha sanrufsuz bir araba kısmet olmaz inşallah...

Geri
Üst Alt