Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza CUPRA

farklı bi motor seçeneği derken.. :)
beklemek konusunda ben beklerdim istediğim bütün özellikler olsun diye..

O sunroof değil arkadaslar Panaromik cam tavandır. Sunroof acılana denir. Ayrıyeten cam tavansız ibiza bnce alınmaz. Ben değil 1600 daha fazla veririm arabanıza bi tepeden bakarsanız cam tavanlı haline ozaman anlarsınız piano black aynalarla kombinasyonunu. Özllikle + ları aracın içini ferahlatması guzel bir hava akısı saglaması sigara dumanını cekmesi dısardan acık durdugunda havalı bir görünüm vermesi. Kesinlikle cam tavanssız almayın ilerde çok pişman olursunuz folyo il falan ugrasmayın...

bence sunroof olmalı ama 2.5 ay ben bekleyemezdim fiyat olayına gelince şuan cordobaya 1600 tl ye cam tavan yaptırabileceğimi bilsem oturur düşünürdüm çünkü değecek bir harcama bende sunroofu olan bi arabam alamazsam gözüm açık giderim

O sunroof değil arkadaslar Panaromik cam tavandır. Sunroof acılana denir. Ayrıyeten cam tavansız ibiza bnce alınmaz. Ben değil 1600 daha fazla veririm arabanıza bi tepeden bakarsanız cam tavanlı haline ozaman anlarsınız piano black aynalarla kombinasyonunu. Özllikle + ları aracın içini ferahlatması guzel bir hava akısı saglaması sigara dumanını cekmesi dısardan acık durdugunda havalı bir görünüm vermesi. Kesinlikle cam tavanssız almayın ilerde çok pişman olursunuz folyo il falan ugrasmayın...

bi cupra kullanıcısının tavsiyesi benim için önemli..kesinlikle dikkate alıcam..teşekkürler

farklı bi motor seçeneği derken.. :)
beklemek konusunda ben beklerdim istediğim bütün özellikler olsun diye..

daha önce ibiza sc lar 1.6 motor ile geliyodu..artık sadece 1.2 tsı motor ile gelicek...ama zaman konusunda kimsenin bilgisi yok

süren varsa bekle derim, benim sürem yoktu arabasız kaldıgım için sunroofsuz aldım direkt. arabada siyah olduğu için çokta fark etmedi benim açımdan :D

ama keyifli bir araç, sunroofun daha keyif katacagını düşünüyorum.

cam tavan iyidir içersi ferah durur,ben de bir bocanegra kullanıcısı ve o tavana 1600tl ödemiş birisi olarak tavsiyem bu yöndedir..

--cam tavan iyidir içersi ferah durur,ben de bir bocanegra kullanıcısı ve o tavana 1600tl ödemiş birisi olarak tavsiyem bu yöndedir--

tavsiyen için teşekkürler...dediğiniz gibi yapıcam ve sunrooflu alıcam..zaten sunroofu hediye olarak veriyolar yanında extra para vermicem...2.5 ay daha beklerim...bu kadar para vermişken tam olsun :)

süren varsa bekle derim, benim sürem yoktu arabasız kaldıgım için sunroofsuz aldım direkt. Arabada siyah olduğu için çokta fark etmedi benim açımdan :d

ama keyifli bir araç, sunroofun daha keyif katacagını düşünüyorum.

mesaj kutuna özel den yazdım.bakarsan sevinirim..

Geri
Üst Alt