Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza CUPRA vs Polo GTİ Rolling @Kayseri

cok basarılı cekımler fıkır vermek acısından da ıyı olmus ellerınıze saglık 2 aracta bırbırınden guzel masallah :)

bu videolardan sonra herkes rahatlamıştır herhalde.. :D :D

Güzel bir rodajtan sonra bence gti biraz daha hızlanacaktır. Maşallah araçlara.

Ikı arac da bence basabasçç ıkısı de cok guzel. tercıhım ıbıza olurdu keske polo kadar guzel bır ıc mekanı olsa..

şimdi araç sahibi olarak birde ben yazıyım o zaman açıklamayı. Kilolarda farkı da yakıtı da. Kardeşim 83 kilo yanındaki arkadaş kemalde 90 dan aşağı gelmez.safa 95 kilo civarı yanındaki arkadaş ali ise 70 kilo civarı. Polo da yakıt çeyrek ile yarımın tam ortası. İbiza da ise yarım ile 3/4 ün arasında. Polo daha 270 km de. Polonun yakıtı galeriden çıkarken konulan yanlış yakıt 95 oktan ibizanınki ise 97 oktan. Söyledim yine söylüyorum safa kardeşimsin ama polo gtı'ın egzos sistemi rahat tam sağlıklı bir denemede benim görüşüm polo gtı 3 boy kadar önde gider. Hele polo tek kapı olursa o zaman ibizanın işi daha yaş. Kimse kusura bakmasın aracı övmüyorum ama görüntü onu gösteriyor.

Kaliteli çekimler, izlemesi de zevkli sağolun. Poloda da akü bagajda mı merak ettim, baktınız mı acaba?

14000 deki cupranın bakımı yapılmış mıydı? Burda şartlar eşit safanın 25000 küsür km deki aracının 30000 lik bakımı yapılmıştı. Bujilerinden yakıt filtresine kadar a dan z ye herşeyi değişmişti. 7000 km farkla motoru bitmiş gibi yorumlamayın diğer cuprayı. Dediğiniz gibi olsa demekki 70000 km sonra motor 1.4 tsı 180 likten çıkıp 1.4 80 hp BUD motora dönüşecek heralde.

bencede bunlarda açılma vs gibi şeler yok .......safa şöle örnek veriyim umutbilen adlı üyemizdeki 14 bindeki cuprala benim 7 bindeki cuprayla kalkıyoruz 50 ye kadar aynı gidiyoruz sonra ben yavaş yavaş uzuyorum....

üstteki mesajımı bu mesajdan alıntı yaparak yazacaktım telefondan giriyorum yanlışlık oldu.

ben motoru fln bitmiş demedim ismail cem yanlızca bütün cupralar aynı gitmiyo dedim...sefala benim aracı kapıştıralım aynı şekilde gitmicek ya o beni geçicek yada ben onu geçicem... ki 15000 bin bakımında bujiler fln değişmez sadece filteler kontrol edilir motoru balatalar fln da değişmez onlarda ....aracın ilk kullanış biçimlerine göre değişir aracın seriliği bence ...bakımı yapılsın tekrar denicez eğer aynı şey olmazssa sana hak vericem....ben bişi bildiğimdende sölemedim kendimce fikir verdim doğru ya da yanlış ben böle inanıyorum....
o zmn bi aracı dynoya soktugunda neden % bilmem kaçlık motor ölümünü sölüyolar....aracın bakımı yapılınca 0 mı oluo zannediyosun

Geri
Üst Alt