Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Cupra (opak Galia mavi)

Hangisi Renk?

• Crono sarı

Kullanılan: 38 47.5%
  • Galia mavi

Kullanılan: 42 52.5%

• Kullanılan toplam oy
    80
Evet sarı birazdaha mantıklı fiyat acısından farkı yok hemde arabayı cok iyi gosteriyor...

bende mavi renk çok hoş ama cupraysa araç tek renk sadece sarı olmalı video daki adamada kılım her yerde karşıma çıkıyo

Sarı da kırmızı da mavide olur bu üç renk olsun yeter :)

ben tribu sarıyı çok istiyordum alacaktım ama çok tepki çektim eş dosttan aldık track gri sarı hala içimdedir 1600 tl az değil ama gerçekten bunu istiyorsan durma

zafa38 abi ben senn aracı gördm kayseride hatta yanına geldm cama tıklattık yanlışmı hatırlıyorum?:)aracın süper ya kal öle bende cupra almak için bu aralar yırtınıyorum bakalm inş olcak gibi gözüküyor:)

zafa38 abi ben senn aracı gördm kayseride hatta yanına geldm cama tıklattık yanlışmı hatırlıyorum?:)aracın süper ya kal öle bende cupra almak için bu aralar yırtınıyorum bakalm inş olcak gibi gözüküyor:)

kendini üyeler bölümünde tanıtırmısın

Geri
Üst Alt