Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Cupra (opak Galia mavi)

Hangisi Renk?

• Crono sarı

Kullanılan: 38 47.5%
  • Galia mavi

Kullanılan: 42 52.5%

• Kullanılan toplam oy
    80
Oylama % 50 - %50 gidiyordu gidişatı ben değiştirdim :D

Mavi süper ya keşke benimki de mavi olsaydı :(

Bence mavi bu araca gerçekten çok yakısıyo :eek:key:

Aslında cok farklı guzel b renk ama Sarı,kırmızı gıbı renkler daha dıkkat cekıcı oldugundan ben olsam yıne ıkısınden bırını secerdım heralde.Turuncu getıryolarsa o da olur:D

antalyada seat bayisinde leon cupra vardı turuncu :D

kesinlikle mavi :) gece sokak ısıklarında ısıl ısıl olucaktır :)

Mavi diyorrr!!! Bana 3 ay beklemen gerek demeselerdi heralde Siyah yerine Mavi derdim. Bir tane gördüm o mavi renkten canlı olarak, gerçekten inanılmaz bi renk. insanın baktıkca bakası geliyor. ama o fiyata değermi bilemem bide 3 ay cok uzun bi süre bence :D:D

abi ben senin cuprayı gördm sarı çok yakışıyor ya bence sakın değiştirme

ben beyazcıyım bu arada profil resmimdeki cuprayı yeni aldım yorumlarınızı bekliyorum

ben beyazcıyım bu arada profil resmimdeki cuprayı yeni aldım yorumlarınızı bekliyorum

Konu Fi tarihinde açılmış ya :) Cupranızda hayırlı olsun, normal cupra işte, bi + sı - si var mı diğerlerinden :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Konu Fi tarihinde açılmış ya :) Cupranızda hayırlı olsun, normal cupra işte, bi + sı - si var mı diğerlerinden :)

Geri
Üst Alt