Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Cupra & Bocanegra ( Araç ve Renk Seçimi )

Sizce Hangisi?

• İbiza cupra - beyaz

Kullanılan: 12 10.6%
  • bocanegra - beyaz

Kullanılan: 24 21.2%
  • bocanegra - bordo

Kullanılan: 77 68.1%

• Kullanılan toplam oy
    113
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
serbay abi bide tavan lambası varya 3 adet 2 yandaki lambalar araba çalışmadan çalışmaya yanabiliyo oraları kırmızı led gibi yapsak ambiyans ışığı gibi olur ortayıda beyaz yaptımı süper olur bence....bizim passatta var tavandan kırmızı ışık vermişler vitese doğru güzel bi görünüm

hiç sorma sami bnm jetta dada vardı ambiyans ışığı leon da yok arıorum valla o ışığı :D

aynen bekliyoruz olursa bizde sapariş verelim =)

aynaların kumanda ile kapanması olayını bende sormuştum önceden Kaan 'da aynı açıklamayı yapmıştı.Ne yazıkki yazılımı yüklenmemiş o yüzden içeriden kapatmak gerekiyor.Neyseki önceden bildiğim için durumu sipariş verirken bi takım şeyleri tabi başta aynaların kapanması olayı olmak üzere dosya açıldığında özellikle not düşürdüm.Fabrika çıkışında umarım söz verdikleri gibi yazılımı yüklenmiş bir şekilde gelicek.Tabi bunun için Hazirana kadar bekleyip görücem:)

durum ne Celal gelişme var mı arabayla ilgili?

walla artık arayıp sormaktan vazgeçtim mümkün olduğunca kafamdan çıkartmaya falan çalışıyorum yoksa beklemekten cidden kafayı yicem az kaldı:) onun yerine geldikten sonra yapacaklarımın listesini falan yapıyorum.Viper 5901 alarm sistemi yapmayı düşünüyorum ciddi bi araştırma yaptım bunun üzerine gerçi garanti kapsamı olayı düşündürüyor beni ama olsun bir şekilde ayarlamaya çalışıcam onu:) hem o sistem sayesinde Turbo Timer meselesi de aynı anda aradan çıkmış olcak.ama çok kastırırsa bu sistem en kötü ihtimalle turbo timer kesin yaptırıcam o olmadan olmaz:)

sonradan ve dışarıdan alıp taktırıcağım için sıkıntı yaratabilir diye düşünüyorum malum biraz kıllatıyolar:D bide söylediğim alarm biraz fazla kapsamlı hatta çok kapsamlı:D beyinede bi bağlantı yapıyo ama görmedikleri sürece sorun yaratmaz diye umut ediyorum:)

aynaların kumanda ile kapanması olayını bende sormuştum önceden Kaan 'da aynı açıklamayı yapmıştı.Ne yazıkki yazılımı yüklenmemiş o yüzden içeriden kapatmak gerekiyor.Neyseki önceden bildiğim için durumu sipariş verirken bi takım şeyleri tabi başta aynaların kapanması olayı olmak üzere dosya açıldığında özellikle not düşürdüm.Fabrika çıkışında umarım söz verdikleri gibi yazılımı yüklenmiş bir şekilde gelicek.Tabi bunun için Hazirana kadar bekleyip görücem:)

Makyajlı Passatlar'da Vagcom ile açılıyordu. Ankara'da varsa Cupra-Bocanegra deneyebiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt