Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Cupra & Bocanegra ( Araç ve Renk Seçimi )

Sizce Hangisi?

• İbiza cupra - beyaz

Kullanılan: 12 10.6%
  • bocanegra - beyaz

Kullanılan: 24 21.2%
  • bocanegra - bordo

Kullanılan: 77 68.1%

• Kullanılan toplam oy
    113
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aynalar manuel icerden..
modül var diyodu bi arkadas forumdan onu takipe diyoduk öyle kaldi..

sislerin sağa sola dönüş özelliğini kayadibinde kapattırdım ücretsiz..

sislerin maliyeti 250 tl.. Kaan selektör yapmak can sıkıcı coming homede.. :S auto olmadığı için..

kumandadan aynaları kapatamıyorum yalnız bu konuda fikriniz varmı sadece içeriden kapanıyor?

kontağı kapattığında yada kumandadan aynaları kapatmak için yazılım şu an yok yada burda bilinmiyo Patron.mecbur manuel olarak kapatılıyo

hım... :confused:

birde bizdeki kolonlar eski leon ( makyajsız kasadaki gibi ) daki kolon gibimi 8 hoparlörmüydü ney? birde bizde 4 hava yastığımı var? :S

6 kolon var..2 kapılarda 2 tane arka koltuk yanı 2 tane de ön konsolda ufak..
sürücü ve yolcu olmak üzere hem ön hemde yan hava yastıkları var toplam 4 adet

çok soru sordum biliyorum ama bişi daha soracam :D radyo istasyonlarını nasıl kayıt ediyoruz? 1,2,3,4,5 vs diye kayıt tuşu yok malum bunda.

22.hafta öncesi ve sonrası üretimlerde cupra ve boca da teyipler farklı..örnek olarak teyibin sol üst tarafındaki 'mute' tuşu Hasan abinin bocada açma kapama düğmesi olarak işlev görüyo..
eğer radyo kaydı aynı ise 'ses açma kapama düğmesine' bir defa bas orda radyo istasyonları çıkıyo 1,2,3,4,5,6, diye birini seç..daha sonra ''sağ alt taraftaki yön tuşları'' ile istediğin istasyonu seç ..
''ses açma kapama düğmesinin yanındaki yön tuşuyla'' memory e gel ve üzerinde 1 defa tıkla...inşallah anlatabilmişimdir :)

serbay abi bide tavan lambası varya 3 adet 2 yandaki lambalar araba çalışmadan çalışmaya yanabiliyo oraları kırmızı led gibi yapsak ambiyans ışığı gibi olur ortayıda beyaz yaptımı süper olur bence....bizim passatta var tavandan kırmızı ışık vermişler vitese doğru güzel bi görünüm

Su sıcaklık göstergesi bana göre şarttır. Aslında yağ sıcaklık göstergeside olsa fena olmaz..

serbay abi bide tavan lambası varya 3 adet 2 yandaki lambalar araba çalışmadan çalışmaya yanabiliyo oraları kırmızı led gibi yapsak ambiyans ışığı gibi olur ortayıda beyaz yaptımı süper olur bence....bizim passatta var tavandan kırmızı ışık vermişler vitese doğru güzel bi görünüm

Bizim elektirkçi Dursun ile bi görüşücem ne yapabiliriz diye. Bizim diğer arabada var (2011 astra) çok zarif duruyor. makyajsız kasa leonlarda iç aynanın altında ışık vardı vites üstüne vuruyordu hoş bir görüntü idi yani.

Su sıcaklık göstergesi bana göre şarttır. Aslında yağ sıcaklık göstergeside olsa fena olmaz..

Hiç sorma üşüyorum açacağım klimayı acaba ısınmışmıdır motor diye iki saat soğukta bekliyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt