Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 1.4 TSI 180 bg Cupra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
i 30 un piyasaı nedir?? araç hor kullanılmamıssa değer ama i30 dizel ise dusunurum 2 tane TSI fazla olabılır:)

LPG var araçta :) BRC marka. Sıfırı 44.700 TL en full donanımlısı cupradan bile daha donanımlı ya :D

hmmmm ıyı dusunmek lazım i30 da bos degıl cunku ustune ustluk kosede gene leonunda olacak ve takas ettıgın aracta ucuz bı arac degıl

leonu satacam idarelik cupraya binicem ilerde ben bunu leondan daha hızlı satarım zaten :) şuanda bu yaptıgım mantıklı bakalım hayırlısı yarın belli olur herşey

wayyy hayrlı olsun serbay abi sende bizden oluon =) araçtan o kdr tat alcaksınız ki şanzımandan gelen sesler pek yormaz ....birde far sensörü yok far yıkama war...

Teşekkürler, hayır İstanbul'da değil Kocaeli'nde. Sami ben bu far yıkamayı çalıştıramadım nasıl çalışıyor dün denedikte?

Teşekkürler, hayır İstanbul'da değil Kocaeli'nde. Sami ben bu far yıkamayı çalıştıramadım nasıl çalışıyor dün denedikte?

Farlar acık oldugunda silecek suyunu fışkırtınca çalısır Serbay bey. Araç tam olarak bnmkinin aynısımı kaç model birde Usb ile Bluetooth warmı? eger 2011 se dediklerimde warsa 42 den fazla verilmez.... Ben olsam almazdım cunki dsg sesli calısıo arasıra vuruntu yapıyo bi şekil. Birde yedek parça sıkıntısı cok ve daha kesinleşmemiş bazı saçma durumlar oluyor. Ben olsam almazdım İbiza cuprayı....

Farlar acık oldugunda silecek suyunu fışkırtınca çalısır Serbay bey. Araç tam olarak bnmkinin aynısımı kaç model birde Usb ile Bluetooth warmı? eger 2011 se dediklerimde warsa 42 den fazla verilmez.... Ben olsam almazdım cunki dsg sesli calısıo arasıra vuruntu yapıyo bi şekil. Birde yedek parça sıkıntısı cok ve daha kesinleşmemiş bazı saçma durumlar oluyor. Ben olsam almazdım İbiza cuprayı....

yedek parcası sıkıntılı degıl aslında ıstedın mı ellerınde bulunmamasının nedenı leon yada normal ıbızalar gıbı cok satan arabalar degıl bunlar ve sureklı parca gırıslerı olmuyor.Sadece yenı cupra ıcın degıl cogu cupra ıcın gecerlı olan b durum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt