Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

İbiza 1.4 TSI 180 bg Cupra

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında PATRON tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    Arkadaşlar bu araç hakkında bilgi almak istiyorum acil olarak? Birisiyle anlaştım büyük ihtimal arabayı yarın öğlen alıyorum. DSG durumu nedir en çok merak ettiğim? Birde bu bunda otomatik far sensörü ve far yıkama varmı?

2010 model 11.000 km'de cam tavanlı Sarı renkli orjinal araç ne kadar 2. el ne kadar eder kaça alsak iyidir ?

Yakıt durumu nedir kaç lt yakıyor ortalama?

2. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Serbay simdiden hayirli olsun; sen al ne kadar yakarsa yaksin seninki kadar yakar ancak..cok guzel araba ben cok seviyorum ibiza cuprayi..iyi gunlerde kullan...

3. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    serbay abi şimdiden hayırlı olsun makine fena dsg daha fena pişman etmicektir

4. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Benim aklimdaki arac bu aralar bu arac...sekli ve yapisi cok hosuma gidiyor..vites tam istedigim gibi varsin sesli calissin:) eminim cok keyiflidir..yapacagim sadece bir yazilim olur baska biseyine dokunmam..misler gibi binerim...belki deri koltuk olabilir yoksa aracin herseyi bence mukemmel..kacirma Serbay..

5. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Hayırlı olsun serbay abi :)

6. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    valla güzel seçim olur. sıfırı ne kadar şu an? ona göre kıyaslamanı yap Serbay. eğer iyi bir fiyat farkı varsa alınır. yoksa sıfır daha mı avantajlı olur sen karar ver.

7. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Ben olsam Polo GTI alırdım..

8. Logical_Election

Logical_Election SCW Üyesi

1.347
    58
    48
    +1903 diyebilirim.işçiligi geçtim yol tutuş bakımından vasat coiloverlıyken bile tedirgin ediyor insanı,polo da tecrübem yok ama daha iyidir diye tahmin ediyorum =)

9. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    yakıt olarak anormal tuketımlere sahıp degıl sakın kullanımda depo ıle +500 km yapabılıyor gorunus olarakta rakıplerınden cok onde cam tavan olmasıda guzel fıyatı uygun ıse alınır

10. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    benim diğer arabamla takasa gireceğim (Hyundai i30) bakalım sonuç ne olacak.

Herkeze teşekkür ederim :) Polo GTI inceledim bugün özellikle direksiyonuna hayran kaldım. Ama Seat'tan kopmayayım dedim.

Sıfırı şuanda 47.800 + 1.600 = 49.400 TL liste fiyatı pazarlıkla 47.500 TL'ye bırakıyorlar.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş