Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza 1.4 Reference - Güzel oldu sanki :)

Kol dayamanın fotoğrafını eklemeniz mümkün mü ?

Herhangi bir delme işlemi yapılıyor mu takarken ?

Ben de taktırmayı düşünüyorum ancak orjinallikten yana olduğum için fiyatı biraz pahalı geliyor :)

Aracınızı da kazasız belasız kullanın inşallah..

Kol dayamanın fotoğrafını eklemeniz mümkün mü ?

Herhangi bir delme işlemi yapılıyor mu takarken ?

Ben de taktırmayı düşünüyorum ancak orjinallikten yana olduğum için fiyatı biraz pahalı geliyor :)

Aracınızı da kazasız belasız kullanın inşallah..

Teşekkür ederim. Orjinal kol dayama taktırmanızı kesinlikle tavsiye ederim. Bildiğim kadarıyla diğerleri plastiğe monte ediliyor. Ama orjinali doğrudan şaseye monte ediliyor ve bu yüzden çok sağlam oluyor. Evet biraz pahalı ama yerinizde olsam bekler ve orjinali taktırır, daha sonra başımın ağrımasını engellerdim. Ama şunu da bilmenizi isterim, kol dayama takılınca arkadaki bardaklık-küllük iptal oluyor.Şimdilik fotoğraf yok ama ilk fırsatta çeker paylaşırım. Sizi de etiketlerim merak etmeyin.

kardeş bende serviste park sensörü ve kol dayama için 750 tl istediler düşünüyorum işte...park sensörü servisinki çok kaliteli değil gibi sanki ekransız filan nette var 100 tlye serviste takarlarmı acaba kendim alsam götürsem...kol dayama nasıl kaliteli mi servisin ki???

güzel olmuş allah kaza bela vermesin. bendede 1.2 tsi referance leon var sis farı taktırıcam bende kaça patlıyor bu sis farları bilgi verebilirmisin

serviste kol dayama ile park sensörüne 750 tl istediler...park sensörü ekransız sanırım kaliteli birşey değil gibi...ben hepsiburadada buldum aslında bir tane hoşuma gitti onu alsam serviste takarlar mı acaba...kol dayama nasıl kaliteli mi...serviste bir araca takmışlardı gördüm güzel duruyordu

Geri
Üst Alt