Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza 1.4 Reference - Güzel oldu sanki :)

yakışmış beğendim

:tşk:

:tşk:

kardeş bende serviste park sensörü ve kol dayama için 750 tl istediler düşünüyorum işte...park sensörü servisinki çok kaliteli değil gibi sanki ekransız filan nette var 100 tlye serviste takarlarmı acaba kendim alsam götürsem...kol dayama nasıl kaliteli mi servisin ki???

Evet park sensörü o kadar kaliteli bir şey değil, sadece sesli uyarı veriyor. Ama kol dayama gerçekten kaliteli.

güzel olmuş allah kaza bela vermesin. bendede 1.2 tsi referance leon var sis farı taktırıcam bende kaça patlıyor bu sis farları bilgi verebilirmisin

Teşekkür ederim, amin :) Yalnız ben sis farlarında hiç değişiklik yapmadım ki, sizin araçta sis yok mu? :rolleyes:
Güzel aracınız güle güle kullanın

Teşekkür ederim :)

serviste kol dayama ile park sensörüne 750 tl istediler...park sensörü ekransız sanırım kaliteli birşey değil gibi...ben hepsiburadada buldum aslında bir tane hoşuma gitti onu alsam serviste takarlar mı acaba...kol dayama nasıl kaliteli mi...serviste bir araca takmışlardı gördüm güzel duruyordu

Evet kol dayama biraz pahalı ama kaliteli ve sağlam bir malzemeden yapmışlar gibi geldi bana. Pek anlamam ama yan sanayi yerine orjinal (kol dayama) taktırmanızı tavsiye ederim. Park sensörü size kalmış bir şey, hangisi hoşunuza giderse onu taktırabilirsiniz, servisin sorun çıkaracağını sanmıyorum.

Geri
Üst Alt