Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 1.2 tsı s.c (manuel)

kıyaslarken 0-100 ünü kıyaslamadım, elbette alırsınız 1300 kiloluk arabayı, benim kastım 5 ileri şanzımanlı araçlarda son hızın dişlinin oranı kadar aracın silindirine de bağlı olduğunu belirtmekti... Bu arada, eğer mevzu hızlanmaksa siz o araçla 160'tan sonra kapışmayı deneyin size tavsiyem...
1300 değil 1000 lik :D
demiştim.. yanlış anlamışım ^^ ibizalar hafifliğinden dolayı çok seri oluyor.. tsi denemedim ama 1.2 tsi ile 1.6 atmosferik 2 ibiza sc kapışmasını görmek isterdim. ikiside Manuel olmak şartıyla :eek:key:

1.2 tsi ibiza kalkışta hızlı ancak şanzıman oranları uzun olduğu için tahminimce leonla ara hızlanmalarda hemen hemen aynı olacaktır. dsg için birşey demem ama manuel vitesin bence dez avantajı var bu konuda. Tabi deneme yapmadan anlaşılamaz, benimki bir teori sadece

murat erhanın dsg dizeli hatılıyorsun dimi puhaha

murat erhanın dsg dizeli hatılıyorsun dimi puhaha

Abi eziliyodu bayaa :D ben gaza 1-2 saniye geç bassam bile yanaşıodum yani :D 1.6 TDI'ı olan bazı arkadaşlar 1.2 tsi'ı rahatça geçeceğini iddia ediyorlar, ama 18 jantlarıma rağmen nedense gelmiyorlar :D yürümüyorlar ben çok üzülüyorum sonra :D

Abi eziliyodu bayaa :D ben gaza 1-2 saniye geç bassam bile yanaşıodum yani :D 1.6 TDI'ı olan bazı arkadaşlar 1.2 tsi'ı rahatça geçeceğini iddia ediyorlar, ama 18 jantlarıma rağmen nedense gelmiyorlar :D yürümüyorlar ben çok üzülüyorum sonra :D

dsg de 1. viteste araba dirimi ? benim ibizada 1. vites çok ölü ya kalkışta değilde 1 de seyir ederken sadece devir artıyo araba aynı yerde duruyo :D

ne gerek var 160ta 3. vites gitmeye ne tork kalıyor ne hp ki o kadar uzun oranlı olacağınıda sanmıyorum.
Bu arada 160tan sonra da dahil avensis falan dinlemez ibiza.

denemek amaclı sürekli öyle birr kullanım söz konusu degil ama gercek :))

kral_mzrk ın arbayla bız yazılım yapıldıktan sonra donuste 3 vıtes 160 gormustuk 4 kısydık arabada 1.4tsi arac 6 ılerı korktum 300 fıln yapcak dıe :)

Geri
Üst Alt