Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 1.2 tsı s.c (manuel)

Ayrıca, deneme amaçlı km/h kontrolü yapılacak ise, gps sinayli kullanan, mesela navigasyon cihazları çok gereklidir, zira gösterge gerçek hızı göstermez.

Walla yapmasına bende sasırmam ben 1.4 tsı leonum la 152 kmh ye kadar cıkmıstım 3.viteste sonra araç gaz kesti zaten ki 1.2 tsi ın oranları daha uzun benım aracıma gore yapar mı yapar :eek:key:

ilginç yanı 3. vıtes de o hızlara cıkması ama cıkıyosada helal olsun pekı 1. vıtes de arac 60 ı gecıyor mu?

3. viteste 160 yapması avantaj değil dezavantajdır hızlanmada. Bunu da göz ardı edin sonra helal olsun deyin :) Ara hızlanmalarda kısa şanzımana göre dezavantajı vardır. 150 hp altında bir araçta o kadar şanzıman motorun gücünü göstermesini engeller bence.

1.2 tsi ibiza kullanmadan kulaktan dolma bilgiler ile düşünüp karar vermeyin lütfen.. Aracın kasası da hafif olduğundan uçuyor, yerinde duramıyor zaten... Ki şanzıman oranları da ortada, yapmaması için sebep yok.. Yapmaz diyenler neye dayanıyor çok enteresan...

Herhangi 1.6 110hp civarı araçla 1.2 tsi kıyaslanmamalı bile.. Dikiz aynasından çok güzel gözüküyorlar.. :D

1.2 tsi ibiza kullanmadan kulaktan dolma bilgiler ile düşünüp karar vermeyin lütfen.. Aracın kasası da hafif olduğundan uçuyor, yerinde duramıyor zaten... Ki şanzıman oranları da ortada, yapmaması için sebep yok.. Yapmaz diyenler neye dayanıyor çok enteresan...

Herhangi 1.6 110hp civarı araçla 1.2 tsi kıyaslanmamalı bile.. Dikiz aynasından çok güzel gözüküyorlar.. :D

kıyaslarken 0-100 ünü kıyaslamadım, elbette alırsınız 1300 kiloluk arabayı, benim kastım 5 ileri şanzımanlı araçlarda son hızın dişlinin oranı kadar aracın silindirine de bağlı olduğunu belirtmekti... Bu arada, eğer mevzu hızlanmaksa siz o araçla 160'tan sonra kapışmayı deneyin size tavsiyem...

Geri
Üst Alt