• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

i phone 3G S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

007

Kayıtlı Üye
İsim
Kaan Özturhan
Nereden
İstanbul
Plaka
34 JY 1369
abi 4G beklemen bence çok uzun zaman alır
Yok be Serbay bu haziranda olay tamamdır..Tamam adı 4G değil belki ama yeni tlefon bu haziranda çıkıyor..Önünde kamera ile testleri yapılırken bir korsan resmini bile gördüm..Şimdi IPAD geliyor bildiğiniz üzere..Iphone'un büyük hali:) Ama flash bile desteklemiyor..Multi task yok..O yüzden 4G ile tüm bu açıklar kapanacak tahminim..Eğer gelmezse de gelene kadar 3G ile devam:)

PATRON

Administrator
İsim
Serbay
Nereden
Sakarya
Araç
Audi A6 3.0 TDI Quattro
Plaka
54 HN 777
4G çıktığında faaliyete gectiğinde bende geçiş yapıcam abi. 5 mp kamera on kamera bataryada iyileştirme vs baya bi benim acıdan güzel seyler vardı

007

Kayıtlı Üye
İsim
Kaan Özturhan
Nereden
İstanbul
Plaka
34 JY 1369
4G çıktığında faaliyete gectiğinde bende geçiş yapıcam abi. 5 mp kamera on kamera bataryada iyileştirme vs baya bi benim acıdan güzel seyler vardı
Yani senin de saydığın o özellikler olursa büyük konuşmayım ama 4G benim son telefonum olur.

PATRON

Administrator
İsim
Serbay
Nereden
Sakarya
Araç
Audi A6 3.0 TDI Quattro
Plaka
54 HN 777
şu zamana kadar en az 30'a yakın tel değistirdim abartısız hicbirinden bu kadar zevk almadım kesinlikle iphoneyi degistirmem.

Pascal

Kayıtlı Üye
İsim
Ozan Akgül
Nereden
İstanbul
Plaka
34MOD49
iphone eğer bir gün dokunmatik ekrandan vazgeçerse tekrar iphoneye dönebilirim ama çok çok uzun bir süre beraber olamayacağız sırf bu nedenle kendisiyle :)

rockinrock

Kayıtlı Üye
İsim
Mesut Aytan
Nereden
İstanbul
4g cok dehşet olucagı zaten kulaktan kulaga yayılıyor. telefon piyasasında devrim olucak.

xartal

Kayıtlı Üye
İsim
kemal mert balıbey
Nereden
Afyonkarahisar
Plaka
03 uh 010
şu zamana kadar en az 30'a yakın tel değistirdim abartısız hicbirinden bu kadar zevk almadım kesinlikle iphoneyi degistirmem.
kesinlikle abi bende her sene 4-5 tane değiştiriyorm fakat iphone bambaşka hem oyuncak hem iş hem internet zaman geçirebiliyorum:) 4g çıkarsa bende ilk taliplerinden birisi benim. ayrıca apple ın sitesini takip ediyorm yeni çıkacak ürünler 3 ay oncesinden orada tanıtılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt