Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

i phone 3G S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abi 4G beklemen bence çok uzun zaman alır

Yok be Serbay bu haziranda olay tamamdır..Tamam adı 4G değil belki ama yeni tlefon bu haziranda çıkıyor..Önünde kamera ile testleri yapılırken bir korsan resmini bile gördüm..Şimdi IPAD geliyor bildiğiniz üzere..Iphone'un büyük hali:) Ama flash bile desteklemiyor..Multi task yok..O yüzden 4G ile tüm bu açıklar kapanacak tahminim..Eğer gelmezse de gelene kadar 3G ile devam:)

4G çıktığında faaliyete gectiğinde bende geçiş yapıcam abi. 5 mp kamera on kamera bataryada iyileştirme vs baya bi benim acıdan güzel seyler vardı

4G çıktığında faaliyete gectiğinde bende geçiş yapıcam abi. 5 mp kamera on kamera bataryada iyileştirme vs baya bi benim acıdan güzel seyler vardı

Yani senin de saydığın o özellikler olursa büyük konuşmayım ama 4G benim son telefonum olur.

şu zamana kadar en az 30'a yakın tel değistirdim abartısız hicbirinden bu kadar zevk almadım kesinlikle iphoneyi degistirmem.

iphone eğer bir gün dokunmatik ekrandan vazgeçerse tekrar iphoneye dönebilirim ama çok çok uzun bir süre beraber olamayacağız sırf bu nedenle kendisiyle :)

4g cok dehşet olucagı zaten kulaktan kulaga yayılıyor. telefon piyasasında devrim olucak.

şu zamana kadar en az 30'a yakın tel değistirdim abartısız hicbirinden bu kadar zevk almadım kesinlikle iphoneyi degistirmem.
kesinlikle abi bende her sene 4-5 tane değiştiriyorm fakat iphone bambaşka hem oyuncak hem iş hem internet zaman geçirebiliyorum:) 4g çıkarsa bende ilk taliplerinden birisi benim. ayrıca apple ın sitesini takip ediyorm yeni çıkacak ürünler 3 ay oncesinden orada tanıtılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt