Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

HuZurlaRıNıZDa SCW'NİN MAT BEYAZ İBİZASI İLK VE SON HALİ

jantlar çok yakışmış araçta güzel olmuş kazasız belasız kardeşim

Gerçekten harika bir evrim olmuş....

mertcan super olmus kardesim.. iyi gunlerde kullan. ancak arka janta spacer ve siyah zeminli stop sart olmus sana da..
masallah.. Allah nazardan korusun.

spacer olayına katılıorm arka stoplarınsa biraz zamanı war cokta degstrmek istemyrm ztn oldukca degşti bu arda teskkr ederm rıza eyw

bence spacer takmasın jantlar kararında duruyo zaten araç yere yakın güzel duruyo arka stoplarda güzel görünüyo ama yan çıtaları kaplatmaması iyi olmamış onlarda kaplı olsaydı keşke....:eek:key:

eyw serhat abi saolsnda yan cıtalar kaplanmıo hic bi yer kaplamıo kaplasalarda atıyo boyanablr ancak beyki bi 10luk spacer olablr diye dsndum bn teskkr ederm tekrar

iyi günlere kullan , farklı olmak iyidir herzaman

çok çekici ve güzel bir aracın var kazasız belasız kullanmanı dilerim.

arkadaşlar abiler herkeze iyi dilekleri içiin cok teşekkr ederim saolun bu kadar begenilmesine bende cok sasrdım sevndim ve memnun oldum

Maşallah! diyorum. Çok güzel olmuş.

Geri
Üst Alt