Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

HuZurlaRıNıZDa SCW'NİN MAT BEYAZ İBİZASI İLK VE SON HALİ

Konu, 'Üye Otomobilleri' kısmında Mertcii tarafından paylaşıldı.

1. Mertcii

Mertcii SCW Üyesi

337
    9
    18
    ewt abiler ablalar dostlar aldıggım ilk hali ile ilk gün bulusmada cekilen çirkin kovboyun resmi
    daha sonra hemen bi fr tampon gerektigi düncesiyle bazı işlere gristik sonraki sonuc boyleydi
    bir kaç kendini bilmez terbiyesiz diyelim küfür yok aracı anahtar cakı vb gbi seylerle çizmeleri sonucu boya yerine kaplamaya yneldim o işte bugun bitti resimler net degil daha güzllerini cekene kdr şimdilk idare eder umarm
    hemen ön cupra yay jant grişimi
    kaplamadan cıkar cıkmaz hemen egsoz kafasına kostum:)
    arka cupra aldık tabi kaplamadan cuprasız olmaz
    herkez sadece tavan kaplatıyor farklı bişeyler yapma düsüncesiyle gördügünz gbi direklerde kaplandı
    en yakın zamanda daha nt ve güzl fotograflar eklenecktr yusuftada bir kac resim olacaktı görürse ekler begenen begenmeyen herkeze teskkur ederm saygılar...

2. zeynelkoc

zeynelkoc SCW Üyesi

400
    41
    28
    çok güzel duruyo

3. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    masalllah guzel olmus ... arkaya hemen spacer lazım bana gore bırde nıcın komple mat beyaz yapmadın?

4. GeniuS

GeniuS SCW Üyesi

793
    297
    63
    mertim hayırlı olsun yapılırkende ben ordaydım adamlar cok ugrastı bizzat tanık oldum güle güle kullan allah kaza bela vermesin:D

5. Mertcii

Mertcii SCW Üyesi

337
    9
    18
    teşşekkür ederim saolun

6. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    offf diyorum super olmuss masallah tek kelime ile super :) bayiliyorum ibiza mk4 6l kasaya

7. Mertcii

Mertcii SCW Üyesi

337
    9
    18
    teskkr edrm aynen kesinlikle spacer lazım dedgm gibi beyaza tavan siyah olmassa olmaz e oda herkezde war bnde farklı olsn die yaptrdım içimede sindi acıkcası

8. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Hayırlı olsun abi Maşallah :)

9. Mertcii

Mertcii SCW Üyesi

337
    9
    18
    saolsn dursun abi adamda bana dedi düz saclı esmer biri geldi tanıyomus seni diye bnde dedm kim yusf dursun abidir dedi ben sanamam dedim ugrascaklar tabi abi kucak dolsu para doktuk :Dewy saol:eek:

10. Mertcii

Mertcii SCW Üyesi

337
    9
    18
    teşekkür ederim saolsn

Sayfayı Paylaş