Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

honda civic type r & vtec launch control :D

bu da duzgun kalkıs adına yapılmıs bsykı zaten,Vw bunu aman bosta 7k cevırmesın arabayı alan kullanıcı dıyerek yapmıyor.

yüksüz olduğu için motorun zarar görmesini engellemek için değil yani..launch control diyosun.. :)

Bu da Launch Control değil sarıyo araba:

göstergedeki o çubukların anlamını biliyo musun o videodaki eleman sona getirmiş..yarış pistinde kalkıyomuşcasına..

evet yukardaki de launch control'le aracı kaldırdığını düşünüyo.. :D :D

evet yukardaki de launch control'le aracı kaldırdığını düşünüyo.. :D :D

BMW'nin video'sunu ekledim sana. O videoda LC'un çalışmadığını iddia edemessin. Adam aşama aşama defalarca gösterip anlatıyo.
Boş videolar eklemene lüzum yok. Yine yanılmışım doğrusunu sizden öğrendim dersin biter :)

BMW'nin video'sunu ekledim sana. O videoda LC'un çalışmadığını iddia edemessin. Adam aşama aşama defalarca gösterip anlatıyo.
Boş videolar eklemene lüzum yok. Yine yanılmışım doğrusunu sizden öğrendim dersin biter :)

doğru ayarlanmış BMW M launch'ı aşağıda..önceden zaten ekledim..
göstergedeki çubukların anlamını zahmet et araştır ahkam kesmeden önce..çubukları yarış asfaltındaymışcasına sona dayarsan olucağı o videodaki zaten..
doğrusu aşağıda..

m6 da 1.vites de çubukları sona getiriyor ama arabayı 2000 devire yakında sabitlemiş. m5 te ise 1.viteste yine çubuklar full ama 4500de tutuyor o nasıl oluyor ?

launch control adı altında yazdığım hiç bi yazının dışına çıkmadı sonradan konulan videolar..
tıklayıp okumak zor olmasa gerek.. :eek:key:

m6 da 1.vites de çubukları sona getiriyor ama arabayı 2000 devire yakında sabitlemiş. m5 te ise 1.viteste yine çubuklar full ama 4500de tutuyor o nasıl oluyor ?

ABD'deki M'lerin launch control için programlanmış deviri Avrupa'dakilere göre daha düşük..
ABD'de 2K rpm civarı olan atıyorum aynı M5 Avrupa için üretildiğinde 4K rpm civarında programlanıyo..ilginçtir ABD'de de bi çok aracın gücü Avrupa'dakilere göre düşürülür.. :)

ABD'deki M'lerin launch control için programlanmış deviri Avrupa'dakilere göre daha düşük..
ABD'de 2K rpm civarı olan atıyorum aynı M5 Avrupa için üretildiğinde 4K rpm civarında programlanıyo..ilginçtir ABD'de de bi çok aracın gücü Avrupa'dakilere göre düşürülür.. :)

teşekürler yco:eek:key:

Ayberk o kadar yazmışsında kaç kare launch control'le araba kaldırdın merak ediyorum puhaha

Launch control arabayı optimum devirde kaldıran bir sistemdir. Ne fazla patinaj çekmeli nede bayılmalı araba. kalktığı gibi gitmeli.

Ayrıca bir bilgi daha lauch controller arabayı hiçbir zaman bir anda bırakmaz. Çok çok çok az kısa bir süre arabayı 0 km/h den çıkarır sonra yapıştırır. :)

Bunca adam launch u yanlıs bılyormus :)techte az dolas bılgısı cogumuzu asan ınsanlar var onlar yazar

Geri
Üst Alt