Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hilton Scania..

gerçekten güzel sadece biraz fazla hilton olmuş o ne öyle cam üstünde bile tente figürü :) harika dizaynlar var yurtdışında bi nasip olmadı bi scania ile şehirlerarası yol çok keyifli olur herhalde :)

böyle güzel bir aracı ferrariye değişmem zevk meselesi...

ilk videodaki ne öyle yaa. tır , kanyon mantığına aykırı bişe ama son videodaki tır süper bununla bi uzun yol yapmak isterdim tabi yolcu olarak :)

[video=youtube_share;RjfNFo1M4YI]http://youtu.be/RjfNFo1M4YI[/video]
ya kardeş çok güzel ben bayılıyorum bu aletlere ayrıca bişey sorcam sana bizim yegen var tırcılık yapacam deyip duruyo işten çıktı babasının işyerinei felan sattırmaya çalışıyo acaba yapabilirmi fiyatlar heralde ok uçuktur bunların alacam yapacam felan diyo bi arkadaşı var onla beraber gidip geliyo kkafaya koymuş

ilk videodaki ne öyle yaa. tır , kanyon mantığına aykırı bişe ama son videodaki tır süper bununla bi uzun yol yapmak isterdim tabi yolcu olarak :)
bunlar malesef türkiye yok boyutlarından dolayı trafik izin vermiyor ama yurt dışında özellikle scanianın bu longlife modelini görmüştüm çok şahanedir...

ya kardeş çok güzel ben bayılıyorum bu aletlere ayrıca bişey sorcam sana bizim yegen var tırcılık yapacam deyip duruyo işten çıktı babasının işyerinei felan sattırmaya çalışıyo acaba yapabilirmi fiyatlar heralde ok uçuktur bunların alacam yapacam felan diyo bi arkadaşı var onla beraber gidip geliyo kkafaya koymuş
aman kardeşim uzak dursun bu mesleğin yapılacağı kalmadı neden dersen kamyonculuk 90 senelerinde bitti..,ondan önceleri kamyonculuların kazandığı paraları kimse kazanmıyordu şimdi kamyonculuğu urfalılar tırcılığıda mardinliler piyasa yönünden bitirdiiler zevkine kullansın ama uzak dursun artık kazanç büyük tır şirketlerine kaldı tek başına olanlar reziller kendi işyerimden biliyorum antepten istanbula 800 tl ye tır gönderiyorum inanmıyorlar 1100 tl masrafı var mardinli kardeşlerimiz sırf ırak yükü için alıyorlar yazık...

aman kardeşim uzak dursun bu mesleğin yapılacağı kalmadı neden dersen kamyonculuk 90 senelerinde bitti..,ondan önceleri kamyonculuların kazandığı paraları kimse kazanmıyordu şimdi kamyonculuğu urfalılar tırcılığıda mardinliler piyasa yönünden bitirdiiler zevkine kullansın ama uzak dursun artık kazanç büyük tır şirketlerine kaldı tek başına olanlar reziller kendi işyerimden biliyorum antepten istanbula 800 tl ye tır gönderiyorum inanmıyorlar 1100 tl masrafı var mardinli kardeşlerimiz sırf ırak yükü için alıyorlar yazık...
kardeş bizde diyoruzada anlamıyo devlet dairesin de mis gibi işi vaedı ev kendinin babasının araba tamir ötelyesi var kendide anlıyo ama yapacam da yapacam diyo bakalım ugraşıyoz

Geri
Üst Alt