Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hilton Scania..

altıpatlar

Kayıtlı Üye
Scania R730 hp 6x6 çift çeker Long-line serisi tv,mutfak,lavabo,wc,fırın.buzdolabı ve sayamadığım her türlü ev ekipmanları ile donatılmış muhteşem tır...ev alma tır al...[video=youtube_share;KulgMsVKYdo]http://youtu.be/KulgMsVKYdo[/video]

gerçekten çok güzel kardeşim sağol,fakat neden kurallarımız kısmında konuyu açtın?

gerçekten çok güzel kardeşim sağol,fakat neden kurallarımız kısmında konuyu açtın?
valla cezmi baba bilmiyordum... hep ordan konu açmıştım başka nerden açabilirim cehalet diyelim...kamyoncu deyimiyle hatalıysam aramızda kalsın:)..

benim kadar kamyoncu olamazsın.:)gecelerin yargıcı

çok uğraşıldığı belli ama çokkkk çekici olamamış...

benim evden kullanışlı bi banyo ve mutfak eksik benim evde bile bu kadar çok dolap çekmeceyok..daha doğrusu bende hiç dolap ve çekmece yok

benim evden kullanışlı bi banyo ve mutfak eksik benim evde bile bu kadar çok dolap çekmeceyok..daha doğrusu bende hiç dolap ve çekmece yok
ah varol abim ahh benim hayalim de böyle birşey ...lakin 10 tane leon satsak ancak sahip olabiliriz...alsak lavabosu var zaten amerikan mutfağı jakuzi yi de biz ekleriz süper olur...

bunu isveçte ve hollanda da yapan iki firma var. dizayn konusunda herifler kendilerini aşmışlar. işin enteresan yanı ellerinde bu döşemelere kadar herşeyi hazır duruyor. sen sadece aracı götürüyorsun. aracın içini komple soyup bu dizaynlı olanları takıyorlar. bu yine boş olan versiyonu. bunarın bildiğin duşa kabinli mikrodalga fırınlı gazlı ocağı olan versiyonları var. araya bir duvar yapılıyor o duvarada lcd yada led tv takıyorlar. yapılabilicek en deli dizaynda ise limit sensin. 10000€dan başlıyor 200.000€ ya kadar çıkıyor. işin kötü yanı orda araç para değil. 2008 620v8 scania topline bugün orda 50.000€ ya rahat rahat alınabiliyor. gerisi sizin hayallerinizi gerçekleştirmeye kaldı.

Geri
Üst Alt