Hava ve yol durumu | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Hava ve yol durumu

Konu, 'Sohbet' kısmında whiteline-XL tarafından paylaşıldı.

1. whiteline-XL

whiteline-XL
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    48
    ArkadaŞlar ben pendİk Çamliktayim. Burasi kardan dolayi İptal olmuŞ vazİyette. Sİzler nerdesİnİz ne durumdasiniz.

Bİzİm eve Çikan rampa otopark gİrİŞİ falan buz ve kar yol gİdemİyor mİllet ben zarzor attim kendİmİ otoparka.

Yolun durumunun ne halde olduğunu anlamanız için kısabir video var aşağıda bu video 1 saat evvel çekildi. şu anda kar yağışı şiddetini arttırdı ve buralar daha beter oldu.

Ancak tahmin ediyorum biz bayabir yüksekte olduğumuz için bu durum boyle. şehir merkezlerinde durum nedir bilgi paylaşımlarınızı bekliyorum.

http://youtu.be/UtNGYjWdqqY

2. Floydian

Floydian
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    48
    Akatlar kar altinda, benim arabayi kis uykusuna yatirdim..

3. LeonRider

LeonRider
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    113
    Levent beşiktaş taraflarında yağış var ancak sıkıntılı değil yollar...

4. Floydian

Floydian
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    48
    Aman abi buyukderede sikinti olursa her yerde olur :D:D

5. LeonRider

LeonRider
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    113
    çok şükür şuan sıkıntı yok sadece biraz trafik yoğun buda normal zaten geceden önce kar tutmaz buralarda ancak elektrik kesintileri bizi çok sıkıntıya soktu

6. Floydian

Floydian
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    48
    Metrocity de bile mi kesildi? :rolleyes:

7. whiteline-XL

whiteline-XL
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    48
    Bursadaki dogalgaz santrali marmara bolgesinde 6 ile dagitim yapiyor ve santraldeki ariza nedeniyle bu kesintiler yasaniyormus.

Bu arada bizim buralar dahada berbat oldu. Kar yagiyor soguktan dolayi buz oluyor birde ustune sis coktu

8. eqoulaiser

eqoulaiser
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    burda kar yağdı ancak yerlerde fala nbişey yok. ortalık temiz şimdilik. zaten varsa beylikdüzünde vardır kar. avcılarda pek olmaz.

ilk duyduklarımıza göre kesintinin nedeni bursa santralinin komple devre dışı kalması nedeniyle sistem oturmasıdır. tüm marmaradaki diğer santrallerin de çoğu devre harici kalmıştır bursanın ani çıkışı ile. nerden biliyorsunuz derseniz benim çalıştığım avcılardaki santralde komple devre harici kaldı. bursa büyüklüğündeki gibi sistemi besleyen büyük bir santralin aniden komple devre dışı olması sistemde, en basit dille zorlanmalara sebep olarak dengesizlikler oluşturduğundan koruma sistemleri ile diğer üretim yerleri de devre harici oluyorlar. bizim santralde 3 saat sonrasında ilk grubu devreye aldılar toplam 9 gruptan. sonrası gruplar devreye girdikçe elektriğimiz gelmiş oldu :)

9. mayham85

mayham85
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    48
    erbilde serin bir gece usuduk kazaklari cikardik ara ara yagmur atiyor falan kis geldi sanirim :D

10. whiteline-XL

whiteline-XL
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    48
    nihayet belediyenin kar küreme araçları geldi yolları küreyip ilaçladı hiçbirşey kalmadı. zatenn sis dağıldı karda durdu.

Sayfayı Paylaş