Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hava ve yol durumu

şuan l.burgaz ve trakya da buzlanma olabilir öğle saatlerinde kar yağdı biraz arkası yağmur işten dönerken camlardan buz temizledim

gece 12-12.5 gibi çamlıcadaydım.çok güzel istanbul manzarası vardı.sakindi.yolda sıkıntı yok:eek:key:

Konu acilmisken buradan devam edeyim, bugun aksam 6'ya dogru Maslak'tan hareket ettim, yaklasik 45 dk otoparkin onundeki sokakta hareketsiz kaldik, Buyukdere caddes'ne cikmak imkansiz gorundugu icin Resitpasa uzerinden gelip Etiler katilimindan kopruye (FSM) girdim, kopruden itibaren yol boyunca buzlanma vs yoktu. Umraniye'ye geldigimde buzlanma baslamisti, evin oraya geldigimde hem on hem de arka sokaktan buzlanma nedeniyle kayarak inen araclar vardi, onlari beklerken mecburen durmak zorunda kaldim. Tabi daha sonra hareket etmek istedigimde, belki ilk seferin acemiliginden de olabilir ancak kis lastigi olmasina ragmen, ESP kapali ve acik durumda araba yerinden oynamadi. Geriye dogru birakip ana caddeden dolasip sokagin yukarisindan binanin otoparkina girdim.

Boylelikle bugunku is-ev arasi yolu 2.5 saatte tamamlamis oldum.

Aman dikkat arkadaşlar yarın sabah buzlanma olacakmış, çok mecbur kalmadıkça araçlarınızı çıkarmamanızı öneririm.

Ümraniyede saat 18 ila 20 arası çok sıkıntılıydı ama şükür şuanda birşey yok . Acaba gece yağacak mı ??? yani yarın kar yağışlı gözüküyor ama bilemiyorum

Benim bildigim yarin kar yagisi olmayacakmis. Su anda burda lapa lapa kar yagiyor ancak belediyenin araçlari calisiyor. Birtek gece kar durdugunda ayaza cekecek buralar yuksek ihtimalle donacak sabaha gorecem belediyemizi:)

evin önünden kaymadan çıkana 1 inene 2 küçük altın vericem dedim ama hala kaymayan takılmayan yok kar bir yağıyor bir duruyor

Ümraniyede saat 18 ila 20 arası çok sıkıntılıydı ama şükür şuanda birşey yok . Acaba gece yağacak mı ??? yani yarın kar yağışlı gözüküyor ama bilemiyorum
ümraniye berbattı.yağıştan çok acemi şoforler güne damgasını vurmayı başardılar.:)

Geri
Üst Alt