Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hasan Tan Kimsesiz Çocuk Yuvası Minikleriyle Piknik ( 9 HAZİRAN )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu Güncel ama bizde mübarek gün günceli yapalım bende daha güncel demiyorum 20 araç .. :( :S

bu gece o yavrucuklar için çok heyecanlı o kurumlarda iş yaptığımız için çok çok iyi biliyorum
piknik akşamları banyolar yapılır cicili bicili kıyafetler yatak uçlarına askıyla asılır ve sabahları binbir naz ile uyanan o yavrucuklar piknik sabahı erkenden kendileri uyanırlar kankalarını uyandırır herkes saçlar taranır kıyafetler giyilir o kahvaltı varya kahvaltı onlara zulüm gelir ziyaretçileri bekleyip biran önce kurumdan çıkıp eğlenmek için adeta kafeste bir kuş misali çırpınırlar bir an önce kahvaltı bitsin,bahçede misafirler beklenmeye başlansın,falan filan

neyse aramızda olup bu yavruları mutlu edecek arkadaşlar : erkeklere baba bayanlara anne derlerse ki muhtemelen derler sakın yadırgamayın onlardan sevginizi esirgemeyin şimdiden katılan her kesi tüm samimiyetimle kucaklıyor keyifli forumlar diliyorum

Yarın Allah ızın verırse gorusmek dılegıyle SCW..:seat:seat

saat 08 30 da ikinci köprü çıkışndaki cepte avrupa buluşuyor..

Allah hayrınızı kabul Etsin..

Malum sebeplerimi söylememe gerek yok sanırım..

Şimdiden o yavrucaklar adına duyduğum minneti paylaşmak isterim sizinle; Hepiniz Sağolun..

Varol SCW :eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt