Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hararet sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hocam ben pek fazla uzun yol yapmıyorum.sürekli şehir icinde kullanıyorum.ben yaz kış hararet 90 da cakılı kalır diye biliyorum.yaz aylarında sıkıntı yok kış aylarında rolanti halinde 90 a geliyor hareket edince 60 ile 80 arasında geziyor.ayrıca kaloriferin ısıtmasında bir sorun yak.cok güzel ısıtıyor aracın icini.birde 88 lik termostadın fiyatı ne kadar aceba.:(

Fiyat olarak bilgim yok ama pahalı bir parça olmaması gerek 20-25 tl gibi bir rakamdır,,,

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
aynı sorun yeni aldığım 2001 ibizamda meydana geldi ( havalar soğuyunca ortaya çıktı), önce müşürü değiştirdik, düzelir gibi oldu, düzelmedi. sonrada termostatı değiştirdim (25 tl parça + 25 tl işçilik), sorun kalmadı çok şükür. bence hem müşürü hemde termostatı değiştirin kafanız rahat olsun. ikiside öyle çok pahalı parçalar değil. saygılar.

aynı sorun yeni aldığım 2001 ibizamda meydana geldi ( havalar soğuyunca ortaya çıktı), önce müşürü değiştirdik, düzelir gibi oldu, düzelmedi. sonrada termostatı değiştirdim (25 tl parça + 25 tl işçilik), sorun kalmadı çok şükür. bence hem müşürü hemde termostatı değiştirin kafanız rahat olsun. ikiside öyle çok pahalı parçalar değil. saygılar.

habil kardeşim hayırlı olsun aracın nerelerdesin hayırmı şermii

hayırlı olsun Habil özlettin kendini tekrar hoşgeldin. aracının resimlerini bekleriz,,,

habil kardeşim hayırlı olsun aracın nerelerdesin hayırmı şermii

Teşekkürler Kazım. Nevşehirdeyim, iş güç çok yoğunuz inanın. Pek foruma girmeye vaktim olmuyor, kusura bakmayın.
sport up ı sattım, 2 ay kadar önce ev aldım Nevşehir den, bütçemizin el verdiği kadarıyla bir ibiza aldık, hayırlısı işte.

Teşekkürler Kazım. Nevşehirdeyim, iş güç çok yoğunuz inanın. Pek foruma girmeye vaktim olmuyor, kusura bakmayın.
sport up ı sattım, 2 ay kadar önce ev aldım Nevşehir den, bütçemizin el verdiği kadarıyla bir ibiza aldık, hayırlısı işte.

aman tek iş güç olsun habilim hayırlı olsun evinde arabanda kardeşim allah gönlüne göre versin :hosgeldin:

Habil Geçmiş Olsun..Nerelerdesin.. :eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt