Hangi motoru tercih edeyim. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Hangi motoru tercih edeyim.

Konu, 'Anket' kısmında taykac tarafından paylaşıldı.

1. taykac

taykac
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar 25 yaşındayken motor ile kaza geçirmiştim.50 yaşına kadar binmeme kararı almıştım.Gençlik vardı.Hız tutkum vardı.Şimdi pek hız tutkum yok ama kaşıntım var.Hevesimi almak istiyorum.Sizce aşağıdakilerden hangisini tercih etmeliyim.Bilen arkadaşların her türlü mantıklı açıklamalarına ihtiyacım var. CBR 600 RR , ZX-6 R , GSX-R 600 , YZF R 6 . 2006 ve üzeri model ikinci el düşünüyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

2. SİMON

SİMON
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    63
    Abi zx-12 r dusunebilirsin muthi ve buyuleyici bi motor ama biraz buyuk gelebilir:) 600rr da iyi ama 600 luk alcaksam R6 tercih ederim kalbim ole diyo ... Ama ulasamadigim bi motor var ki hayalim resmen bordo renkye GSX 1000R ic cekiyorum resmen bide ben kendime gore dusununce 600 lukler kucuk geliuor bana

3. PATRON

PATRON
    ADMİNİSTRATOR

Beğenileri:
    2.532
    Ödül Puanları:
    113
    abi suzuki 600 lük motor var bizim arkadaşta satıyormu bilmem dün organizasyonda konusu olmuştu düşünürsen sorarımm

4. digiersoy

digiersoy
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    113
    Tekin babam valla uçarsın artık yollarda motorcuların bi lafı vardır racing motorun verdiği zevk i hiçbirşey vermez diye:D

5. vdtBocanegra

vdtBocanegra
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    bende de var bu sevda ama 2 haftaya patlarim bi yerde diye gözüm yemiyor

6. patrıot

patrıot
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    83
    Aşagıdaki ürünü inceleyebilirsin tekin abi güzeldir.

MV Agusta F4RR 1000RR veya NEW HAYABUSA

7. Erd3434

Erd3434
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    28
    zx-12 derim baskada hıcbısey demıyorum sıyah tum metallerı dore altın sarısı...

8. E_G_E

E_G_E
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    133
    Ödül Puanları:
    63
    kesınlıkle suzıkı gsx 600 ınanılmaz bır makıne ayrıca tasarımı harıka param olsa hıc dusunmeden gıder alırım tek sıkıntım tırsmam :D

9. 18891945

18891945
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    43
    motordan her zaman çekindim, ama çocukluğumdan beri şunu söylerim, motor alacak olsam,düşünmeden alacağım: ducati monster..(naked daha keyifli bence racingten)

10. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    374
    Ödül Puanları:
    83
    abi kesinlik suzuki almanı tavsiye ederim yamaha r6 da kullandım suzukide gsx de kullandım en rahatı suzuki istersen abi motorcu abi abim var sorarım saglam bişi varmı ama bi şartla bi turda ben atarım :D

Sayfayı Paylaş