Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi motoru tercih edeyim.

taykac

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 25 yaşındayken motor ile kaza geçirmiştim.50 yaşına kadar binmeme kararı almıştım.Gençlik vardı.Hız tutkum vardı.Şimdi pek hız tutkum yok ama kaşıntım var.Hevesimi almak istiyorum.Sizce aşağıdakilerden hangisini tercih etmeliyim.Bilen arkadaşların her türlü mantıklı açıklamalarına ihtiyacım var. CBR 600 RR , ZX-6 R , GSX-R 600 , YZF R 6 . 2006 ve üzeri model ikinci el düşünüyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Abi zx-12 r dusunebilirsin muthi ve buyuleyici bi motor ama biraz buyuk gelebilir:) 600rr da iyi ama 600 luk alcaksam R6 tercih ederim kalbim ole diyo ... Ama ulasamadigim bi motor var ki hayalim resmen bordo renkye GSX 1000R ic cekiyorum resmen bide ben kendime gore dusununce 600 lukler kucuk geliuor bana

abi suzuki 600 lük motor var bizim arkadaşta satıyormu bilmem dün organizasyonda konusu olmuştu düşünürsen sorarımm

Tekin babam valla uçarsın artık yollarda motorcuların bi lafı vardır racing motorun verdiği zevk i hiçbirşey vermez diye:D

bende de var bu sevda ama 2 haftaya patlarim bi yerde diye gözüm yemiyor

Aşagıdaki ürünü inceleyebilirsin tekin abi güzeldir.

MV Agusta F4RR 1000RR veya NEW HAYABUSA

zx-12 derim baskada hıcbısey demıyorum sıyah tum metallerı dore altın sarısı...

kesınlıkle suzıkı gsx 600 ınanılmaz bır makıne ayrıca tasarımı harıka param olsa hıc dusunmeden gıder alırım tek sıkıntım tırsmam :D

motordan her zaman çekindim, ama çocukluğumdan beri şunu söylerim, motor alacak olsam,düşünmeden alacağım: ducati monster..(naked daha keyifli bence racingten)

abi kesinlik suzuki almanı tavsiye ederim yamaha r6 da kullandım suzukide gsx de kullandım en rahatı suzuki istersen abi motorcu abi abim var sorarım saglam bişi varmı ama bi şartla bi turda ben atarım :D

Geri
Üst Alt