Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi motor yağını kullanıyorsunuz?

Hangi motor yağını kullanıyorsunuz?

• mobil

Kullanılan: 66 27.7%
  • bp

Kullanılan: 2 0.8%
  • castrol

Kullanılan: 142 59.7%
  • repsol

Kullanılan: 1 0.4%
  • shell

Kullanılan: 13 5.5%
  • devv

Kullanılan: 0 0.0%
  • total

Kullanılan: 0 0.0%
  • elf

Kullanılan: 1 0.4%
  • opet

Kullanılan: 4 1.7%
  • diğer

Kullanılan: 9 3.8%

• Kullanılan toplam oy
    238
yeni konu açmak istemedim burada sorim dedim. 15 bin bakiminda servis arabama 5w-30 sentetik yag kullanmis. sordugumda castrol demislerdi.
30 bin bakimi icin yağı kendim almayi dusunuyorum. gene 5w-30 alayim diyorum ama bir castrol magnatic var birde edge var. arabam 1.4 ibiza. hangisini almaliyim sizce?

edge kullan tam sentetik yeni teknoloji

5w30 idael dir kardeşim sentetik olanını bilmiyorum ben 5w30 koydum

Seat CaNdIR

benimde yağı değiştirmem gerek, 5000 km oldu nerdeyse, servis castrol kullanmıştı 15.000 bakımında, araç garantide ama yetkili servise götürmeyeyim diyorum bu sefer, alayım yağını benzinlikte değiştireyim, castrolüdemi değiştirsem acaba ne dersiniz?

10698578_658296307618401_8271664890456608760_n.jpg

Gene Castrol devam edeyim ben ya, edge deneyeyim bu seferde? varmı kullananlar acaba?

bu cumartesi bakım yaptırdım 45 bin bakımı. yine castrol edge aldım 5w-30... 4 litre 105 liraya aldım....
ama aklımın da hep buradaki ustaların önerisi olan mobil1 var...

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
2 yağlama üst üste denemenizi tavsiye ederim

Mobil1 esp partikul filtreli 5w-30 çok memnunum her 5 binde değiştiriyorum. Yağcı bile sıfır yağ çıkıyor değişim yapmayalım desede benim içim böyle rahat ediyor

bu cumartesi bakım yaptırdım 45 bin bakımı. yine castrol edge aldım 5w-30... 4 litre 105 liraya aldım....
ama aklımın da hep buradaki ustaların önerisi olan mobil1 var...

@bora55 bende edge alayım bu sefer, servise götürmeyip direkt benzinlikle hallettircem.

Geri
Üst Alt