Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi motor yağını kullanıyorsunuz?

Hangi motor yağını kullanıyorsunuz?

• mobil

Kullanılan: 66 27.7%
  • bp

Kullanılan: 2 0.8%
  • castrol

Kullanılan: 142 59.7%
  • repsol

Kullanılan: 1 0.4%
  • shell

Kullanılan: 13 5.5%
  • devv

Kullanılan: 0 0.0%
  • total

Kullanılan: 0 0.0%
  • elf

Kullanılan: 1 0.4%
  • opet

Kullanılan: 4 1.7%
  • diğer

Kullanılan: 9 3.8%

• Kullanılan toplam oy
    238
castrol magnatec 5w-40 gibi bişeydi genelde ya 5w-30 yada 10w-40 olduğunu bilirdim bunu yeni gördüm. bidaha ki yağ değişiminde Mobil denemek istiyorum

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

castrol magnatec 5w-40 gibi bişeydi genelde ya 5w-30 yada 10w-40 olduğunu bilirdim bunu yeni gördüm. bidaha ki yağ değişiminde Mobil denemek istiyorum

1.6 105 bg ve 102 bg ikisinde de Addinol 10 40 kullanıyorum. araba hem güzel çalışıyor hem de yağ eksilmiyor lpg ye rağmen.

Reis mobile geçmişsin :) Ya Mobil'in sitesinde Mobil 1 New Life 0W-40 öneriyor, 10W 40 Castrol'den sonra ince kaçmaz mı bu? Zaten yağ eksiltiyoruz 7k km de yarım litre kadar... Gerçi bu sefer motor silk 150k ekleyeceğim bakalım ne olcek :)

Saygıdeğer ailem, bir yorum bekliyorum. 13 yaşına girecek olan araca Mobil 0W 40 öneriyor websitesinde... Ne edeyim?

60000 bakımı için würth 10w40 aldım bakalım nasıl olacak.daha önce würth ün yağını duymamıştım.

Geri
Üst Alt