Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi Marka LPG Kiti Kullanıyorsunuz - Anket -

Hangi marka Sıralı LPG Dönüşüm kiti kullanıyorsunuz ?

• Atiker

Kullanılan: 53 26.6%
  • Brc

Kullanılan: 44 22.1%
  • Landi & Landi Renzo

Kullanılan: 23 11.6%
  • Lovato

Kullanılan: 22 11.1%
  • Prins

Kullanılan: 16 8.0%
  • Emmegas

Kullanılan: 2 1.0%
  • Tartarini

Kullanılan: 7 3.5%
  • Zavoli

Kullanılan: 16 8.0%
  • Omvl

Kullanılan: 3 1.5%
  • Diğer

Kullanılan: 13 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    199
Seat ibiza 1.4 Stella ile benzinle Aksaray dan İstanbul a 160 TL yakmıştı. 850 km 3 kişi ve bagaj doluydu. ( benzin 4.60 tı sanırım.)daha sonra lpg taktırdım. landrenzo, dönüşte İstanbul-Aksaray a lpg 2.50 den 550 km de 80 tl yaktı ş.dışı bu. Şehir içi İstanbul sıkışık trafikte dur kalklı malum 260 km gidiyor. şehir içi iki katı yakıyor. ama uzun yolda 100 -120 km hızla çok süper yakıtı var. çok memnunum. :) Ayrıca bu İstanbul un yakıtı kadar pis bi yakıt yok. Ankara dan depoyu fulletiyorum aynı petrol istasyonu 32 lt lpg ile uzun yol otobanda 650 km gidiyor. İstanbuldan aldığım Lpg ile 500 ü zor buluyor. arada 150 km oynuyor ve araba okadar sessizleşiyorki.. İstanbuldan bi kurtulsam en çok araba sevinecek...

Atiker kullanıyorum yakıt ve performans gayet güzel

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Atiker Sıralı sistem kullanıyorum 20.000 km sorunsuz. Fiyat performans olarak gayet tatmin edici. Söylenicek tek şey çoğu markanın yakıt göstergesinde olduğu gibi sağlıklı tutarsız gösterge. 1.4 16v 101 hp

lovato kullanıyorum başlangıçta 1.8 mm olan nozzle el ile 2.0 a büyütülmüştü ve yeniden orjinal 1.8 takana kadar sıkıntı yaşadım ama yakıt performans gösterge vs gayet memnunum. kayseri çiğdem otogaz servisim

2001 toledo signo brc li.hiç sıkıntı yaşamadım.gerçi simit depo olunca tüp göstergesi cok ta sağlıklı göstermiyor.simit depoyu tavsiye etmem.

Brc My11 kullandım, kitten değil ama işçilikten sıkıntı çektim, sorun çözüldü babam hala aracı kullanıyor, eğer İbiza alırsam Prins taktırmayı düşünüyorum

Landi marka LPG kiti kullanıyorum çok memnunum arc LPG ki mi degil mi belli degil

landırenzo.. simit depo herşeyi ile on numara... göstergede dahil.. şaşmıyor hiç

Geri
Üst Alt