Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi Marka LPG Kiti Kullanıyorsunuz - Anket -

Hangi marka Sıralı LPG Dönüşüm kiti kullanıyorsunuz ?

• Atiker

Kullanılan: 53 26.6%
  • Brc

Kullanılan: 44 22.1%
  • Landi & Landi Renzo

Kullanılan: 23 11.6%
  • Lovato

Kullanılan: 22 11.1%
  • Prins

Kullanılan: 16 8.0%
  • Emmegas

Kullanılan: 2 1.0%
  • Tartarini

Kullanılan: 7 3.5%
  • Zavoli

Kullanılan: 16 8.0%
  • Omvl

Kullanılan: 3 1.5%
  • Diğer

Kullanılan: 13 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    199
aynen my 11 aynı sistem farkli isim diyebiliriz

sonunda kararımı verdim ve bu mübarek günde lpg taktırmaya karar verdim. ve şu aracıma lpg montajı yapılıyor. umarım herşey güzel olur... landirenzo taktırıyorum...

sonunda kararımı verdim ve bu mübarek günde lpg taktırmaya karar verdim. ve şu aracıma lpg montajı yapılıyor. umarım herşey güzel olur... landirenzo taktırıyorum...

Hayırlı olsun kaskoya işletmeyi unutma kasko varsa

HAYIRLISI BE GÜLÜM ;)

Emmegas takili aracimda 2001 toledo. Motor sogukken gazda stop ediyor. Birde rolanti sabit durmuyo. Sonunda brc taktirip kurtulcam. Brcnin cesitleri varmi arkadaslar? Ne onerirsiniz 1.6 motor.

Emmegas takili aracimda 2001 toledo. Motor sogukken gazda stop ediyor. Birde rolanti sabit durmuyo. Sonunda brc taktirip kurtulcam. Brcnin cesitleri varmi arkadaslar? Ne onerirsiniz 1.6 motor.

Çok güzel bir tercih bende aracımı aldığımda ilk ay taktırdım. çok memnunum Landrenzodan çok uyumlu...

Atiker kullanıyorum , cok memnumum. 70tlye tam 300km yapıyorum

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rolanti sabit durmuyorsa gaz(boğaz) kelebeğindedir. Özel servisin birinde temizlettirip bilgisayardan adaptasyonunu yaptır. Bir çok sorunun çözülecektir. Birde bujileri kontrol ettir stop ediyorsa. Temizleme adaptasyon 50 TL felan tutar.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Atiker kullanıyorum , cok memnumum. 70tlye tam 300km yapıyorum

Şehir içi mi şehir dışı mı? Bana çok az gibi geldi.

Rolanti sabit durmuyorsa gaz(boğaz) kelebeğindedir. Özel servisin birinde temizlettirip bilgisayardan adaptasyonunu yaptır. Bir çok sorunun çözülecektir. Birde bujileri kontrol ettir stop ediyorsa. Temizleme adaptasyon 50 TL felan tutar.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Şehir içi mi şehir dışı mı? Bana çok az gibi geldi.

Sehirici ve Eskişehir yolu karisik. Olarak ölçümüm

Geri
Üst Alt