Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hakkari'de 53 Terörist Öldürüldü

Burçak kim ne yazmışsa paylaşır mısın en azında Cezmi abi ile paylaşta bizde bilelim kim ne demiş görelim!

xx

Allah Allahhh! yahu arkadaşım beni ima eden " forumda böyleleri var" şeklinde ifadelerden vazgeç dedim, çeki düzen ver dedim ifadelerine. Ne tehdidi ne alakası var. yazdıklarım kayıtlı. dök buraya. Ben uğraşmıyorum diyorum seninle. ama konu kapanmış buraya yetişmişsin. hakkımda karalama kampanyası yürütüyorsun. vazgeç

sen niye üstüne alındın peki bana oynama diyorsun kendine çekidüzen ver ne demek

Bilip bilmeden konuşma arkadaşım. Kimse burda mağdur rolüne girmesin; mağdur yaratmaya çalışmasın. ayıptır yahu

emir kipiyle konuşmazsan sevinirim..bu forumda veya herhangi bir yer,bir bayan beni tehtid ediyorlar diyorsa bilerekte bilmeden de konuşurum kimseden de icazet almam

Ama insan bir sorar mesele nedir diye. ben de yazdıklarımı ve kelebnk in yazdıklarını atabilirim buraya. hatta Cezmi beye yazdım şikayet niyetiyle ama msj kutusu doluydu. son çare kendisine yazdım. kapatılan bir konuda tartışmıştık. onun öfkesi yansımış olabilir. ama bir kadını tehdit edecek kadar alçalacak değiliz.

o konu kapandıktan sonra ben başka bir başlıkta en ufak bir imada bulunmadım. kendisi imada bulundu. sonra da diyor ki üzerine niye alınıyorsun yoksa sen pkklı mısın. ayıptır be günahtır. ima yapılınca da oturup sabır çekmekle mi yetineceğiz. uyardık hal diliyle. scw nin insafına bırakıyorum. ne diyeyim.

Allahım sabır ver ..yazmıcam bişey

edit..

banlanmış adam zaten daha konuşmanın manası yok

hepimiz çok doluyuz ölen hiçbir şehit boşuna değil bu vatanda methanetli olalım cephede çatışan görevde olan askerlerimize polisimize dua edelim... depremin yaralarının de sarılmasını dileyelim ve elimizden gelen içimizden gelen bişey varsa yapalım bu vatan hepimizin ve ayıranlara ayırmaya çalışanlara gerekli cevabı verelim....

aynen öyle serhat abi elimizden ne geliyorsa yapmalıyız..bu teröristler insan değil bunlar ya yardım eden askerlerede sıkmışlar şerefsizler 4 asker yaralı ya allahım acil şifalar versin....rabbim bunlara izin verme amin...

Geri
Üst Alt