Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hakkari'de 53 Terörist Öldürüldü

Ben asmalarını istemiyorum dinim açısından gaddarlık tasvip edilmez büyük günaytır ama bu canlı için o kadar yavaş şekilde gebermesini istiyorumki Dünya'da hiç kimse bu kadar ölmeyi dilemiş olmasın ölmek için yalvarsın istiyorum.Hiçkimseye kin tutmam ama bu başka birşey benim için kin bile değil kin az kalır bunun tarifi için.!

xx

Ben asmalarını istemiyorum dinim açısından gaddarlık tasvip edilmez büyük günaytır ama bu canlı için o kadar yavaş şekilde gebermesini istiyorumki Dünya'da hiç kimse bu kadar ölmeyi dilemiş olmasın ölmek için yalvarsın istiyorum.Hiçkimseye kin tutmam ama bu başka birşey benim için kin bile değil kin az kalır bunun tarifi için.!

xx

Bence bu olay yeteri kadar uzadı kardeşim ve artık onun yaşamasına tahamülüm yok acı çekse inim inim inlese bile.... gaddarlık bu ise ben gaddar olmaya razıyım ölsün nefes almadığını biliyim yeter...

o şerefsiz kimliksiz vatansız dinsiz imansız anası babası belli olmayan itlerin hepsi tek tek can çekişerek gebersin inşallah

benim ülkemde bu vatanı için canını veren 1 şehidimizin bile dengi değil bu sayı onların binlercesinin kanlarınn dökülmesi lazımmm !

sence mahsuru yoksa yazılanı paylaşırmısın veya bana yollarmısın burçak

Terörizmle Legal,demokratik,insan haklarına saygı çerçevesinde mücadele olmaz,kısasa kısas,derin nokta operasyonlar ve bu ülkenin yararına legal olmayan şekilde mücadele edeceksin,tarih boyunca tüm örgütler bu şekilde çökertilmiştir..

O yüzden yok ceset göstermek insan haklarına aykırıymış,yok onlarında anaları varmış,yok devlet doğuya az bakmış vs vs saçmadır,o zaman bütün fakir kalanlar eline silah alsın çıksın dağa adam vursun,bu şerefsizlerin Kürdistan devleti kurulmasını istediklerini sanmıyorum,ne PKK ne BDP,ne Amerika ve başka gücler devlet kurulmasını istemiyor,devlet kurulması rantın ortadan kalkması ve kurulan devlet tarafından kayıt altına alınması demektir,devlet kurulması PKK nın misyonunu tamamlaması ve dağılması demektir,bunların amacları başka devletlerin maşası olup ordaki rantdan maddi cıkar sağlamaktır (Bknz,Uyuşturucu ve silah kacakcılığı),ama asıl sorun meclisteki BDP değil,yaklaşık sayısı 62 olan AKP li,BDP li,CHP li oy uğruna alınıp milletvekili yapılan Aşiret reisleridir,her biri ortalama 5000 küsür kişiye sözde liderlik yaparak,sahibi oldukları birşey yetişmeyen çorak topraklarda bu kadar paraya nasıl sahip oldukları bilinmemektedir ve maalesef kendi çıkarları doğrultusunda dolaylı yada direk yollardan Terör unsurları ile çıkarları örtüşüyor,yani burda mücadele edilmesi gereken terörden ziyade yaklaşık tutarı 200-300 milyar dolar olan ve hainlerin ortak rant cıkarlarıdır..

Allah Allahhh! yahu arkadaşım beni ima eden " forumda böyleleri var" şeklinde ifadelerden vazgeç dedim, çeki düzen ver dedim ifadelerine. Ne tehdidi ne alakası var. yazdıklarım kayıtlı. dök buraya. Ben uğraşmıyorum diyorum seninle. ama konu kapanmış buraya yetişmişsin. hakkımda karalama kampanyası yürütüyorsun. vazgeç

Geri
Üst Alt