• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

H&R 4mm eibach 5mm yay ?

Selçuk Sağlam

Kayıtlı Üye
Arkadaslar aracıma yay takmak istiyorum ve 3,5mm yayların normal yaylardan farkı pek olmadıgı söyleniyor bı arkadasta h r 4 mm yay var 350 istiyor fiyat olarak eibach 5 mm yay fiyatlarıda intden baktigimda 350 550 arasında fiyat dengesizliği var sanırım sahteleride mevcut siz benım yerimde olsanız napardiniz hr 4 mm 350 alınır mı yoksa eibach 5 mm mı almaliyim

EarthQueck

Kayıtlı Üye
Hr orjinal degildir replikadır büyük ihtimalle cünkü o fiyata hr varsa gönder ben 500 tldende alirim :)

EarthQueck

Kayıtlı Üye
Hocam cok pardon sen yay demişsin bende bu aralar coilever'lere bakiyorum bi an onun fiyatı gözümün önüne gelip yazmışım o fiyatlarda hr sabit yaylar var ve orjinal evet replika degiller fakat coilever'leri 1000 € gibi bir fiyattan başliyor kusura bakma tekrardan :)

EarthQueck

Kayıtlı Üye
Ve ben senin yerinde olsam kullanılmış üründense sıfırını almayı tercihlerim, ne kadar yıprattıgını en nihayetinde bilemezsin ve bu tür yürüyen aksamlarda bir degişim yapıcaksan bence 0 dan şaşma ve 500-600 civarı gib H&R yayın sıfırı alinabiliyor ufak bi araştırma yaptım örnegin http://www.eliftuning.com/H-R-SEAT-LEON-CUPRA-06-H-R-YAY_8449.html#0 tekrardan sana iyi araştırmalar :)

Üst Alt