H&R 4mm eibach 5mm yay ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

H&R 4mm eibach 5mm yay ?

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında Selçuk Sağlam tarafından paylaşıldı.

1. Selçuk Sağlam

Selçuk Sağlam
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaslar aracıma yay takmak istiyorum ve 3,5mm yayların normal yaylardan farkı pek olmadıgı söyleniyor bı arkadasta h r 4 mm yay var 350 istiyor fiyat olarak eibach 5 mm yay fiyatlarıda intden baktigimda 350 550 arasında fiyat dengesizliği var sanırım sahteleride mevcut siz benım yerimde olsanız napardiniz hr 4 mm 350 alınır mı yoksa eibach 5 mm mı almaliyim

2. EarthQueck

EarthQueck
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Hr orjinal degildir replikadır büyük ihtimalle cünkü o fiyata hr varsa gönder ben 500 tldende alirim :)

3. Selçuk Sağlam

Selçuk Sağlam
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    28
    yaylarin faturası var 500 kusur liraya alınmış orijinal sanırım normal fiyatları cokmu yüksekyüksek

4. EarthQueck

EarthQueck
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Hocam cok pardon sen yay demişsin bende bu aralar coilever'lere bakiyorum bi an onun fiyatı gözümün önüne gelip yazmışım o fiyatlarda hr sabit yaylar var ve orjinal evet replika degiller fakat coilever'leri 1000 € gibi bir fiyattan başliyor kusura bakma tekrardan :)

5. EarthQueck

EarthQueck
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Ve ben senin yerinde olsam kullanılmış üründense sıfırını almayı tercihlerim, ne kadar yıprattıgını en nihayetinde bilemezsin ve bu tür yürüyen aksamlarda bir degişim yapıcaksan bence 0 dan şaşma ve 500-600 civarı gib H&R yayın sıfırı alinabiliyor ufak bi araştırma yaptım örnegin http://www.eliftuning.com/H-R-SEAT-LEON-CUPRA-06-H-R-YAY_8449.html#0 tekrardan sana iyi araştırmalar :)

Sayfayı Paylaş