Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

H&R 4mm eibach 5mm yay ?

Selçuk Sağlam

Kayıtlı Üye
Arkadaslar aracıma yay takmak istiyorum ve 3,5mm yayların normal yaylardan farkı pek olmadıgı söyleniyor bı arkadasta h r 4 mm yay var 350 istiyor fiyat olarak eibach 5 mm yay fiyatlarıda intden baktigimda 350 550 arasında fiyat dengesizliği var sanırım sahteleride mevcut siz benım yerimde olsanız napardiniz hr 4 mm 350 alınır mı yoksa eibach 5 mm mı almaliyim

Hr orjinal degildir replikadır büyük ihtimalle cünkü o fiyata hr varsa gönder ben 500 tldende alirim :)

Hocam cok pardon sen yay demişsin bende bu aralar coilever'lere bakiyorum bi an onun fiyatı gözümün önüne gelip yazmışım o fiyatlarda hr sabit yaylar var ve orjinal evet replika degiller fakat coilever'leri 1000 € gibi bir fiyattan başliyor kusura bakma tekrardan :)

Ve ben senin yerinde olsam kullanılmış üründense sıfırını almayı tercihlerim, ne kadar yıprattıgını en nihayetinde bilemezsin ve bu tür yürüyen aksamlarda bir degişim yapıcaksan bence 0 dan şaşma ve 500-600 civarı gib H&R yayın sıfırı alinabiliyor ufak bi araştırma yaptım örnegin http://www.eliftuning.com/H-R-SEAT-LEON-CUPRA-06-H-R-YAY_8449.html#0 tekrardan sana iyi araştırmalar :)

Geri
Üst Alt