Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Görevim sona ermiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Serbay öncelikle çok çok geçmiş olsun ALLAH acil şifalar versin...

Sen bu siteye çok emek verdin içten samimi olarak elinden geldiği kadar çok çalıştın bizim sende hakkımız olamazda senin bizde hakkın vardır asıl sen hakkını helal et
Bizden yanada helal olsun kardeşim...

Herhangi biihtiyaç olsun olmasın haberdaret telefonlaşırız sakın ola moralini bozma SCW seni seviyor kardeşim...

ALLAH'a emanet ol...............

Patron geçmiş olsun umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşup eski görevinle aramıza dönersin...Bana kızgın olsanda hakkını helal et..Benden yana helal olsun...Tekrar geçmiş olsun...

Geçmiş olsun serbay herşeyden önce sağlık Allah acil şifalar versin... hakkımız varsa helal olsun kardeşim senin hakkın daha çoktur sende helal et ve kendine çok diikkat et:hosgeldin:

Serbay ım geçmiş olsun ama senin güzelliğin ve başarılarınla buraya alıştık..Senin burada yönetici ve site düzenleyicisi olarak emeklerin inkar edilemez..Rabbim bir an evvel sağlık sıhhat versin sana :) Herşey için teşekkürler..

Çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin.

serbay gecmıs olsun ınsallah en kısa surede saglıgına kavusursun.

Serbay öncelikle büyük geçmiş olsun, umarım çok önemli bi şey değildir en kısa zamanda sağlığına kavuşursun. Senin bu siteye olan emeğin zaten tartışılmaz... Herşey için teşekkürler.. Acil şifalar diliyorum.

geçmiş olsun serbay allahdan acil şifalar diliyorum. teşekkürler

Sen benim için bulunmaz bi değersin kim ne derse desin kardeşim gibisin buraya ve bize çok emeğin var kardeşim sen hakkını helal et asıl.....:eek:key: yanındayım kardeşim.......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt