Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Görevim sona ermiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PATRON

Administrator
Arkadaşlar yönetimin daha pek haberi yok, yönetime yazdım ve burayada ufak bir açıklama yazmak istedim.

Genel sağlık sorunlarım nedeniyle tedavi olmaya başladım. Pazartesi günüde vize başvurusunda bulunup 3 ay yurtdışına gideceğim nasipse.

Bu site için gerçekten mücadele ettiğime inanıyorum, belli bir süre siteye giremeyeceğim dinlenmeye çok ihtiyaç var. Bu sebeple görevimi bırakıp normal üye olarak artık bundan sonra devam edeceğim. Herkez hakkını helal ettin, sizleri seviyorum buna inanın.

allah acil şifalar versin, umarım bir an evvel eski sağlığınıza kavuşursunuz

Serbay'ım sen sağlığına kavuşta gerisi halledilebilir şeyler.Allah acil şifalar versin en kısa zamanda görevinin başına geçmen dileğimle.

xx

serbay geçmiş olsun. allah şifa versin. umarım tez vakitte sağlığına kavuşup görevinle yeniden aramızda olursun.

Serbay geçmiş olsun kardeşim allah acil şifalar versin. inşallah en kısa zaman da eski sağlığınla eski görevinle aramızada olursun

Patron'm geçmiş olsun Allah acil şifalar versin en kısa sürede seni yerinde görmek isteriz ..

Geçmiş olsun abi en kısa zamanda iyileşmen dileğiyle..Allah şifa versin..

geçmiş olsun serbay.bizim için senin saglıgın daha onemli sen iyi ol yeter.bizde senı sevıyoruz bundan şüphen olmasın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt