Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Golf 6 GTI satilikmis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yazık günah bu kadar para verilmez bence.tamam çok güzel ama 100 bin liraya çok daha iyi araçlar alınır

yok artık lebron yani. tamam gti vw tabi kalitetli araçta 100 bin yav c sınıfı hb bi araç sonuçta. 100 bin büyük para . şunu alırım demek bile saçma lüx ün kapı eşiği...

bu para icin cok gereksiz bir arac ama insanlar bunu niye alip niye daha 3000 km deyken satiyor onu anlamiyorum.

cupra her zaman gti dan daha güzel gelmiştir bana. cupra varken gti almam.

bu para icin cok gereksiz bir arac ama insanlar bunu niye alip niye daha 3000 km deyken satiyor onu anlamiyorum.

çok yakıyo diye bile satıyo olabilir..
aldıktan sonra ulan bu çok yakıyomuş diye satanlar gördüm..performans sınıfına girecek araçları.. :S :S

alırsın 100bine bunu, 3 sene kullanırsın km yaparsın araba düşer 45bine, aradaki 55bin uçar gider aldığın zevk kar kalır. bu kadar güzel araba alınmaz ama senelik olarak kiralanır bence, kazası vergisi bakımı km si düşünülmez her yıl da çok daha güzelleri gelir.

bu kiralama işi benim epeyce kafama yatmaya başladı, aslında iş için kullanıyom tam benim tarzım olmalı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt