Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Golf 6 GTI satilikmis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
200 hp lik bir golf icin verilmez bu para. sonucta hic de ozel bir araba degil, koleksiyonu yapilacak falan.

peki bu golf un fiyati neden bu kadar fazla? adam 119000 tl ye mal ettim diyor masraflar dahil. dogusun satis fiyati 100 000 den fazla mi yani? eger 100000 den fazla ise vw ne yaptigini zannediyor? Bu adam bu golfe 119000 tl vererek niye kaziklanmaya gozyumdu? ayrica kacirilmayacak firsat diyor, ilk geln alir diyor; niye biz topuklarimiz bir yerimize vura vura bu araci almak icin kosmuyoruz?

cok soru sordum kusuruma bakmayin? kafam hala cok karisik :D

bu adam ya milleti saf sanıyor ya da harbiden kendi saf...

milleti saf sanıyorsa tiguan piyasaya çıkmadan önce az bişey donanımlısını grey market getiren galerilerin 70bin euro fiyat çekmesi gibi bi durum söz konusu ki bu anlaşılır bir durumdur. Aracı "ilk bende olsun" diyen bi elemana 105 olmasa 90a okutur ki kendi eminim çok daha ucuza almıştır bu arabayı...

yok eğer kendi saftı da harbiden 120bin verdiyse buna o zaman daha kötü zaten, arabayı da satıp ticarete falan girmesin bence zira ticaretten 5 kuruş çaktığı yok belli...

peki bu golf un fiyati neden bu kadar fazla? adam 119000 tl ye mal ettim diyor masraflar dahil. dogusun satis fiyati 100 000 den fazla mi yani? eger 100000 den fazla ise vw ne yaptigini zannediyor? Bu adam bu golfe 119000 tl vererek niye kaziklanmaya gozyumdu? ayrica kacirilmayacak firsat diyor, ilk geln alir diyor; niye biz topuklarimiz bir yerimize vura vura bu araci almak icin kosmuyoruz?

cok soru sordum kusuruma bakmayin? kafam hala cok karisik :D

Bence şimdilik TR de Golf 6 GTI'ın az bulunduğu durumu kullanarak kar etmeye çalışıyor..

Golf GTI türkiyede bi bende olsa nolur olmasa nolur, çok özel deli manyak bi araç değil.

arkadas bu arabayi yolda goren bir cok insan standart golf ten ayirt bile edemez. turkiyede bir tek onda olsa ne olur olmasa ne olur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt