Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geri vites kamerası için süper bir yer :))

Ne yaptınız oldumu? Elin adamı yapmış bizde bunu yapacak usta yok mu yaw ???

Çok güzel gerçekten... Benim araca yapamam sanırım...

Güzel uygulama yapmışlar. Alırken olmuş olsaydı bu özellik alırdım kesin çok işe yarıyor

Yeni kasa mı sizin Leon. Onlarda opsiyonel olarak ön arka park sensörü + optik park sensörü 1200 TL Bu konu başlığında arkadaşlar kamera sisteminin 1000 ve 1200 gibi rakamlarından bahsetmişler fakat sonuç yok. Araştırmaya devam.

Yeni kasa mı sizin Leon. Onlarda opsiyonel olarak ön arka park sensörü + optik park sensörü 1200 TL Bu konu başlığında arkadaşlar kamera sisteminin 1000 ve 1200 gibi rakamlarından bahsetmişler fakat sonuç yok. Araştırmaya devam.

optik park sensörü FR de vardı. TDi motor seceneklerinde bulunmuyor. Alırken sormuştum sadece park sensörü var. Optik park sönserü istersen de iç ekranı değiştirmen de gerekiyor. O nedenle sıçak bakmamıştım fakat yapan yer bulursam düşünürüm yaptırmayı.

Bence kamera olayını çözmek lazım. Sensöre güvenemiyorum. Benim araca güzel bir LCD ekranlı otomatik kararan ayna bulabilirsem en azından plaka aydınlatmasına takılan kamera sistemini yapmayı düşünüyorum.

Eee SEAT ailesine benim gibi yeni katılanlar bazı merak edilen ama üstü tozlanmış konuları hortlatacaktır elbette :)

Geri
Üst Alt