Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geleneksel Çarşamba Günlerimiz!!!

yakışır emreme ama antepteki duymasın derim :)

antepteki bitti gibi bişi kıvançcm :(

yahu kırkyılın başı bi bayan biniyo arabamıza ondada kalktık serhat abinin tükkana gittik ondan bahsediyor :D

yapılır mı böyle yanlış emre,, koca istanbulda başka biyer mi bulamadım lahmacuncuya götürdün kızı :D:D:D:D:D:D:D

yapılır mı böyle yanlış emre,, koca istanbulda başka biyer mi bulamadım lahmacuncuya götürdün kızı :D:D:D:D:D:D:D

gidilir be abicim niye gidilmesin? değer verdiğin birini değer verdiğin diğerleriyle tanıştırmaz mısın sen?

yanlız eskieşhirdeki tükkana götürdüm :D
kanka keşke istanbula gelsemde bayansız olsada olur :)

sen gel şu Bostancıdaki eve yerleş de yakınlaş biraz... inanılmaz güzel bir mevkiide eviniz, bizim en keyif aldığımız şey hafta sonu evden sahile yürüyüp bostancıya kadar denizi koklaya koklaya vakit geçirmek. evleri takaslayalım Emre seninle:D:D:D

emreye ne yese yarar yavrum :D ne zaman istemeye gidiyoruz kızı bana gün verin :D

Geri
Üst Alt