Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geleneksel Çarşamba Günlerimiz!!!

Faruk kabul edilmedi borçlusun artık nasıl ödersen bu borcu sana kalmış :D

bende ilk çarşamba günü toplantısına katılmış oldum. Faruk Bey rica ederim benim içinde keyifliydi, umarım yolda arabamın sorularıyla sizi sıkmamışımdır, klima için ayrıca teşekkür ederim çok büyük kolaylıkmış, eziyetten kurtuldum.
Serhat beyede iş tiyoları için teşekkür ederim...
kısacası güzel sohbetli, bilgi kazançlı bir gün oldu.

sorun yok keyif çoktu, saatler de olsa nerdeyse tatil gibi geldi.

Faruk kabul edilmedi borçlusun artık nasıl ödersen bu borcu sana kalmış :D

hisse aldırarak Mert :D:D:D endeksi geri yaslıyorlar elini çabuk tut sende, umarım hazırlığa başlamışsındır. Bir gün zorla yerinden alıp hesabını yatırıma çevirtecem yoksa yapacağın yok. Bu sefer yaptın yaptın, yapmadın sonrasındaki risklerde diken üstünde kalmaya hazır ol eğer niyetliysen tabiki...

Muhahah Faruk benim hesapta para bulursan yap valla :D Benim hesapaba para yatmadan önce önce şirket tarafından kesintiye uğruyor ardından Hanım tarafından :D

bende ilk çarşamba günü toplantısına katılmış oldum. Faruk Bey rica ederim benim içinde keyifliydi, umarım yolda arabamın sorularıyla sizi sıkmamışımdır, klima için ayrıca teşekkür ederim çok büyük kolaylıkmış, eziyetten kurtuldum.
Serhat beyede iş tiyoları için teşekkür ederim...
kısacası güzel sohbetli, bilgi kazançlı bir gün oldu.

Rica ederim daha kapsamlı daha güzel birgün ayarlarız bu sefer daha keyifli olur hepimiz için Faruk abi de belki bizi yalnız bırakmak istemez :)

serhat lahmacundan 1 ısırık aldı ve yarım saat onun üzerine konuştu,, çok korktum 1 ısırık daha alırmı diye :) fotolar nerde koysanıza kardesim...

serhat lahmacundan 1 ısırık aldı ve yarım saat onun üzerine konuştu,, çok korktum 1 ısırık daha alırmı diye :) fotolar nerde koysanıza kardesim...

O lahmacun ben konuşuyum diye en son çaylar içilirken söylendi bende birkaç tüyo verdim yararı olur inşallah...
sen çok konuşmaya başladın Kılıbık :D

Kıvanç, işinin ehli olduğu ordan belli, açıkcası bende korktum.Lahmacun konusunda iyi olduğumuzu iddea ediyodum ama o muhabbetten sonra değil :D

---------- Post added at 23:26 ---------- Previous post was at 23:17 ----------

O lahmacun ben konuşuyum diye en son çaylar içilirken söylendi bende birkaç tüyo verdim yararı olur inşallah...
sen çok konuşmaya başladın Kılıbık :D

kesinlikle tecrübenizden faydalanmak için söyledim. Aldığım bilgiler gündemde ufak ufak denemeye başlıcaz. Hepsini bir günde değiştirmek iyi olmaz diye düşünüyorum, ne de olsa o lezzete alışık olan daimi müşterilerimiz de var.

Ama üzgünüm tavsiyelerinizi üzerine yaptığımız değişiklikleri, onaylamak yine size düşücek ona göre :)

Kıvanç, işinin ehli olduğu ordan belli, açıkcası bende korktum.Lahmacun konusunda iyi olduğumuzu iddea ediyodum ama o muhabbetten sonra değil :D

---------- Post added at 23:26 ---------- Previous post was at 23:17 ----------

kesinlikle tecrübenizden faydalanmak için söyledim. Aldığım bilgiler gündemde ufak ufak denemeye başlıcaz. Hepsini bir günde değiştirmek iyi olmaz diye düşünüyorum, ne de olsa o lezzete alışık olan daimi müşterilerimiz de var.

Ama üzgünüm tavsiyelerinizi üzerine yaptığımız değişiklikleri, onaylamak yine size düşücek ona göre :)

Kıvanç benim hakkımda konuşmayıçok sever bakmayın siz ona...:) sorularınızı cevaplamaya çalışırım elimden geldiğince

Geri
Üst Alt