Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

gaz kelebeği arızası yaşayan war mı.

Konu, 'Teknik Destek' kısmında sinceler tarafından paylaşıldı.

1. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    arkadaşlar 2003 seat ibiza signo aracım var.Bir süredir aracımda rolantide problem yaşıyorum.Gaz kelebeğini temizlettim ve adaptasyon yaptırdım ama yine de hala ara sıra özellikle şehir içinde sorun yaşıyorum.Usta gaz kelebeğini değiştirmem gerektiğini söyledi.Benim gibi sorun yaşayan arkadaşlar war mı.Nasıl çözüm buldunuz.Teşekkürler...

2. this_life

this_life SCW Üyesi

182
    3
    18
    geçenlerde bende yaşadım temizlettikten sonra düzeldi eğer temizleyince düzelmediyse elektronik devresinde sorun vardır kapak açılıp kapanıyormu

3. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    ewet kapakta problem yok.usta beyinle arasında problem olabileceğini söyledi.

4. this_life

this_life SCW Üyesi

182
    3
    18
    ozaman elektronik devre bozulmuş sağlam çıkmasını bulursan 100-150 alırsın sıfır orjinali falanda 400 lira civarı bilgisayara bağladıktan sonra ayar yaptımı ayarlamayla kurtarılmadımı peki

5. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    kardeş temizledikten sonra adaptasyon yaptık yinede olmuyor.

6. this_life

this_life SCW Üyesi

182
    3
    18
    ozaman yapıcak bişey yok temiz çıkma bulursan al derim birde lpg varmı araçta

7. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    ya bide sinir bozucu oluyor rolanti yüksek çalışıyor ara sıra dalgalanma yapıyor.

8. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    ewet kardeş lpg li

9. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    şuan güncel olarak teknık destek bölümünde bu konu var bizzat tarafımdan açılmıştır :)))
    bu bölüme göz at istersen
    gaz kelebeği dendiği zaman sinirlerim oynuyor benım.. temizlettim adaptasyon yaptırdım
    yok yok yok.. bir türlü düzelmedi devir saati hır hır oynuyor rolanti 5 e kadar düşüyor ve stop ediyor..
    tamiri yok çıkması yok lanet bır parça tek yolu değiştirmek.
    bazı arkadaşlar temizlettirip adaptasyon yaptırdıktan sonra sorunlarını gidermişler bizim şansımıza sorun devam edıyor
    sipariş verdim yarın değişicek

10. this_life

this_life SCW Üyesi

182
    3
    18
    ankarada çok çıkmasını buldum konuyu görmedim önceden yoksa yardımcı olurdum sana.
    genelde ustalar lpg yaptırdıktan sonra bu sorunla daha fazla karşılaşıldığını söylüyorlar ben benzinde giderken hiç bi sorunum yoktu nezaman araca lpg taktırdım sorun oldu

Sayfayı Paylaş