Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

gaz kelebeği arızası yaşayan war mı.

kardeş şimdi bende senin açtığın konuyu okuyordum.benimki seninki kadar kötü değil.ama bende çıkma bakıyorum.yinede sinirimi bozuyor.

ankarada çok çıkmasını buldum konuyu görmedim önceden yoksa yardımcı olurdum sana.
genelde ustalar lpg yaptırdıktan sonra bu sorunla daha fazla karşılaşıldığını söylüyorlar ben benzinde giderken hiç bi sorunum yoktu nezaman araca lpg taktırdım sorun oldu

aynen benzindeyken hiç sıkıntım yoktu lpg takıldı ilk patlağı verdi
çıkması yok derken şu anlamda söyledım bunun çıkması çok uzun ömürlü
olmuyor ve hiç tavsiye edilmiyor.. başka bır parça olsa çıkma alıp kullanırsın

Bende de aynı sorun var. Motor soğukken sorun yapmıyor da sıcakken geç çalışıyor ve rolantide aşağı yukarı geziyor. Atiker sıralı lpg var. LPG olabilir diye düşündüm. Adamlar bütün lpg parçalarını kontrol etti sorun yok. Baktım motor ısınınca benzinde de dalgalanma ve stop etme var. Yalnız biraz gaz verince motor kendini topladıktan sonra sorun kalkıyor gibi. Mevlüt arkadaşla görüştüm şimdi boğaz kelebeği diyor illaki. Ben de 3 gün önce temizletmiştim adaptasyon yaptıramadım burada servisi olmadığı için.

lamda sensöründende yapabiliyor bazen gerçi lpg takılan araçların hepsinde belli bir süre sonra bu sensör bozuluyor

Lambda sensörü Lpg ile alakalı bir parçamı yoksa arabanın kendi parçası mı. Tüpçünün bilgisayarında lambda diye birşeyler yazıyordu ama hata olsa değerlerden anlaşılırdı. Onunla ilgili birşey demedi.

kardeş sen değiştir bakalım bizde ona göre bi çare bulalım.ama bende sinir oluyorum problem devam edince en kısa zamanda değiştirmem lazım.

Geri
Üst Alt