Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

full den aldıgım benzin yardım :(

beklenen cevap budur işte... analiz sonuçları gelsin bakalım neler olacak:)

Ya 10 gun once a3 tede bu durum olmus ama servse gdince arabnn elktrk sistemiyle ilgili bisilet cikmis bn servise gittim pc ye baglandi sorun gzkmedi hic nyse soncu mrkedyrm

öncelikle geçmiş olsun ömer... walla arabayı aldım alalı benzini hep full den ve 97 oktan olarak alıyorum... bugüne kadar hiç sıkıntı yaşatmadı bana.. hatta lastiklerim eski olduğu için gaza yüklendiğimde araba yolda tutunmakta zorlanıyor...çekişte hiçbir sorun yok yolun ıslak yada kuru olması önemli değil her halukarda gaza yüklenince çıldırıyor araba... hatta otobanda da yapıştırıyorum ben gitmiyorum demiyo aksine hadi gidelim diyip anında ivmeleniyo :))

fisi duruyorsa problem yok bitmeden ornek aldirin incelensin benzininiz

Varmı bir gelişme ömer....................!

engın abı olayın ustune gıttım benzın bıttı kaldı oyle yanı.. aldım sheldden 97 oktan hatta sureklı 97 alıyrm artk.sıkıntı kalmadı

geçmiş olsun ömer... sıkıntının kalmaması güzel...Allah yaşatmasın bidaha :eek:key:

aracın plakası değişmiş :)) TU 2424 değilmiydi FP 1037 olmuş :))

Geri
Üst Alt