Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

full den aldıgım benzin yardım :(

bence aldığın yeri ihbar et...hatta full merkezi ara ve deki bir istasyonunuzdan benzin aldım düşük oktanlı idi..şikayet edecem de yerini söyleme belki bir yıllık benzini bedavaya getirirsin kötü reklam onları bitirir..tabi burası amerika olsa..olmadığına göre..sana bişiler yapabilirler..sen full mekezi ara ihbar et

kanka sanssız ım bu konularda hemde cok :D neyse salla gıdıp bu sefer genelın aldıgı yerden alıcam bakalım ordada sorun yaratırsa benım araba sorunlu :D

Yok yok harmandere shell ' de sıkıntı olmaz :) , yine yaparsa git duş al sonra souk bi su iç kanka ne diyim :D

Full'u savunduğum falan yok ama bu sorun bence direkt depodan çekilen pislikle alakalı bişi..
deponun geri kalanında aynı sorun devam ediyo mu Ömer. ??

Bugun 2 kere aradilar full den mail atmistim. Analiz ettircekler bakalm benZini

2,30 saat sonra istanbulda olucam bi gidiyim
Bakalim ne oluck.

Geri
Üst Alt