• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

FR Yan kapi citasi

Ayki007

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba,
Aracima Fr da olan yan kapi citasi taktirmak istiyorum. Servis disinda onereceginiz yer varmi ? Tesekkurler.
seat-ateca-fr.png

memet_one

VİP Üye
Administrator

memet_one

VİP Üye
Administrator
Bende bulamadim. Sadece serviste var.Biraz tuzlu degermi bilemedim arastirmaya devam.
Bence değmez görüntü harici bir özelliği yok krom aksesuar yapan yerlerde özel yaptırılır

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Ayki007

Kayıtlı Üye

#ismail

Kayıtlı Üye
Kapı çarpmasına en güzel şey basamak, o malzeme sadece maksimum 5 mm kalınlıkta bir şeydir. Kapının kol kısmı daha dışarıda olduğundan engelleme yapmaz. Sadece alttan gelecek carpmada belki koruma yapar. Böyle plâstik malzemeler ne yazıkki uzun ömürlü olmuyor. Zamanla renk atması, renkte bozulmalar olabilir. O da görüntüyü bozuyor. Ama görüntü olarak güzel birşey. Fiyatı neymis

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ayki007

Kayıtlı Üye
Kapı çarpmasına en güzel şey basamak, o malzeme sadece maksimum 5 mm kalınlıkta bir şeydir. Kapının kol kısmı daha dışarıda olduğundan engelleme yapmaz. Sadece alttan gelecek carpmada belki koruma yapar. Böyle plâstik malzemeler ne yazıkki uzun ömürlü olmuyor. Zamanla renk atması, renkte bozulmalar olabilir. O da görüntüyü bozuyor. Ama görüntü olarak güzel birşey. Fiyatı neymis

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Bencede korumasi zor gibi basamagida ben hic begenmiyorum. Serviste orjinal urunu sordum on ve arkalardaki ile ayni kalitede oldugu icin solma yapacagini sanmiyorum. Fiyat olarak 1.255 TL + takma ucreti (200 ile 500 TL) arasi olur dediler.

Üst Alt